cam buharını gıderemedım

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar daha öncede cam buhar yapıyor dıye konu acmıstım sagolsun herkes yardımcı olmaya çalıştı herkese tesekkur ederım .forum sayesınde polen fıltresının nasıl sökuldugunu ögrendım ve söktum fıltre kırlıydı yenısını alana kadar suan bos .ancak cam buharı özellıkle ön cam buharı kurumadı kalorıferın ısısı falan normal ancak ön cam hava kanallarının oldugu yer kuruyor bıraz yukarılar kurumuyor ayrıca araca ıkı kısı bındıgınde butun camlar buhar yapıyor dısardan bakılınca beyaz cam fılmı cekılmıs gıbı oluyor bunun bı caresı yokmu yardımcı olursanız sevınırım

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Filtren değilse iç dış hava sirkülasyon motorun arızalanmıştır.
MAX tuşu basılı olmayacak. Basılı olmadığı halde camlar bugu oluyorsa
sirkülasyon kapagın kırılmış iç kavada kalmıştır.
Aç yaptrana kadar elinle dış havaya sabitle.

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ön cama verdigimde yan camlar komple bugu oluyor , iceri versem tum camlar bugu oluyor yaw servis sorun yok dedi. CILDIRCAAMMMMMM, sehir icinde dış sirkulasyon nasıl acayım tum egsoz kokusu iceri giriyor.

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buharı önlemenin bir yolu da iç sirkülasyon tuşuna basmamaktır. sirkülasyon tuşunun ışığı kesinlikle yanmamalıdır.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cama verip buğuyu çözdükten sonra camın birisini yarım cm açık bırakın ki nemli hava aracınızı terketsin...

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayı çalıştırırsan kolayca kurtulursun buhardan. Isının nerede olduğu önemli değil. Yeterki klimanı aç.

Omega A

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalorifer peteğinizde delik,sızdırma vs olabilir..Sökülmedende anlaşılmaz..Eğer sorun petekse o buhardan hiçbir türlü kurtulamazsınız..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre daha kolay bir yolu var,alışveriş sitelerinde buğu önleyici spreyler satılıyor, 2-5 tl arasında fiyatları değişkenlik gösteriyor. Oluştuktan sonra temizlemek yerine, baştan oluşmasını önlemek daha temiz olur diye düşünüyorum.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre daha kolay bir yolu var,alışveriş sitelerinde buğu önleyici spreyler satılıyor, 2-5 tl arasında fiyatları değişkenlik gösteriyor. Oluştuktan sonra temizlemek yerine, baştan oluşmasını önlemek daha temiz olur diye düşünüyorum.

en kalitelisinin bile bir yararını görmedim aksine zararını gördüm camımda leke yaptılar ben tavsiye etmem buğu önleyici felan

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar herkese tesekkur ederım iç dış sirkulasyondan olmadıgını dusunuyorum cunku sıcak ve soguk normal calısıyor radyatör kalorıfer boruları olabılır ama araca ıkı kısı bınmezsse zaten buhar olmuyor bence buda degıl klıma ac demıs ;klıma sadece soguk üflemıyormu öyleyse neden acayım camı hafıf ındır ; zaten öyle yapıyorum şu anda bademcıkler şişti bugu önleyıcı kullandım camın anası agladı bugu aynı önleyıcı camdan cıkmıyor işe bak ya paramla basıma bela aldım fırsat oldugunda bu na cozum bulucam ve sızlerle paylasıcam daha alalı ıkı ay oldu cam buharı sılkelenme ımmobılızer gaz pedalı hepsı ayarsız bunlar ufak seyler belkı ama mıde bulandırıyor aksılık burda ıyı bı usta yok kımseye guvenemıyorum yardımlarınızı esırgemeyın lutfen