cam filmi olan arkadaşlar dikkat!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dc6189
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün sabaha karşı 03 00 sularında istanbul sahilyolu yedikule gaz istasyonları mevkiinde yapılan trafik kontrolüne sislerim acık bi şekilde yakalandım.. Memur evrakları kontrol ettikten sonra cam filminden ötürü ceza kesmesi gerektiğini söyledi... bu sırada polis aracının yakınında bi kaç araç sahibi ile beraber bekleyen ben, ısrarla 20-30 kagıda işi bağlamaya çalışıyodum fakat memur da ısrarla ve yükses sesle şaşırmış gibi görünerek beni tersliyodu... Memur şaşkın ben şaşkın birbirimize bakarken diger bi memur yanımdaki sivil kıyafetli zat-ı muhterem in yanına gelip '' müdürüm aracta cam filmi uygulaması var" dediginde bende film koptu tabi :) ....
Akabinde bana 108 ytl lik ceza kesildi... Fakat muhterem(!) müdür bey ısrarla cam filmimin sökülüp sökülmedigini soruyodu... Onlar da muhterem(!) müdür bey e merkezden yapılan sorgulama doğrultusunda ilk ihtarım olduğu için sadece ceza kesebildiklerini , ikinci iihtarda cam filmini sökebildiklerini acıkladılar... burdan cıkarılacak sonuclar..
- aracınızdaki cam filmi için ilk uyarıda sökmeye kalkan memura durumu belirtip izin vermeyin...
- eger emniyet müdürü etrafta ise işi bağlamaya çalışmayın :)

Son düzenleme:
geçmiş olsun.bilmiyoduk bizi bilgilendirdiğiniz ii olduu.ilkinde söktürmem artık.

Polisine göre değişir..Ben birkaç defa yakalandım uyardılar hatta otobanda kartal civarında durduran polis filmler çok yakışmış :) dedi...Bağdat caddesinde yakalandığımda ise direk bağladılar arabayı..Sorgusuz sualsiz ruhsatı aldı arabadan bile aşağı indirmedi takip et beni dedi..Otoparka çektirdi..Tek kelime ettirmedi..

geçmiş olsun allahtan bnm arabada film yok varda arkalarda stockta gelmişti

geçmiş olsun...bende ilk cezamı sis farından yedim gecen sene...halen pederin dilinden kurtulamıyorum :) napayım çok seviyorum sis farıyla dolaşmayı..cam filminide seviyorum ama riske giremiyorum ..

fazla koyu yapılmazsa sorun olmayacağını biliyorum,ama emin değilim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bu arada geçmiş olsun
gece saatlerinde yakalanman bi dezavantaj normal saatlerde olsaydı her türlü kurtulma imkanın vardı,her şey o sis farlarından kaynaklanıyor,kıvanç : mademki sis farı ile dolaşmayı seviyorsun çok çekeceğin var demektir

benim cam filmi 2 numara yani orta koyulukta ama gece olunca haliyle baya bi karartıyo arabanın içini..bi yandan arabanın baglanmadıgına sukrediyorum cunku plakam da tek muhurlu app.. ona uyanmadı allahtan :)

fazla koyu yapılmazsa sorun olmayacağını biliyorum,ama emin değilim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bu arada geçmiş olsun
gece saatlerinde yakalanman bi dezavantaj normal saatlerde olsaydı her türlü kurtulma imkanın vardı,her şey o sis farlarından kaynaklanıyor,kıvanç : mademki sis farı ile dolaşmayı seviyorsun çok çekeceğin var demektir

İl Emniyet Müdür yardımcısı akrabamız olmasına rağmen yiyoruz işte çat çat cezaları..:)

Geri