cam filmi olan arkadaşlar dikkat!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dc6189
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok saçma bir uygulama bence ya.cam filmine ceza mı kesilir.orjinal renkli camlara neden ceza yok.
ama işi çok abartıp kapkara camlarla dolaşan arkadaşlar oluyor.ben aylarca cam filmi ile dolaştım ve hiç sorun yaşamadım.ama benim cam filmleri öyle kapkara değildi.
işi abartmamak kaydıyla sıkıntı olmaz kanımca.
sana geçmiş olsun demekten başka çare yok.15 gün içinde yatırda %25 indirimden faydalan bari.

gece oldu mu orta ışığı yakın iç taraftaki filmler çok koyu olmadıı sürece her zaman iş yaramıştır:D .....

valla bendeki film light black en açık olanı. Şimdilik bir sorun olmadı. Bakalım Muğla polisleri ne yapacak?

Ayrıca arka cama film serbest arkadaşlar. Öyle bir hakka sahipsiniz. Sökmek isterlerse söktürmeyin.

gece oldu mu orta ışığı yakın iç taraftaki filmler çok koyu olmadıı sürece her zaman iş yaramıştır:D .....

bizde orta ışık yok ki:D

senelerdir cam filmi kullanıyorum allah şükür problem yaşamadım. geçmiş olsun ama ilk cezada ihtar alındığını biliyorum. ikincide arabayı bağlıyorlar ;)

benim filmler de hafif koyu.. şimdiye kadar ciddi kontrole girmedim evet kıllık yapmak isteyen polise denk geldinmi işin zor ...ya yalvarıp yakarıp ikna etmeye çalışacaksın, yada ne derse sesini çıkarmayıp karşısında dik durup cezana razı olacaksın ...bir gece şehirler arası yolda önümde giden otobüsü bulduğum bir düzlükte geçtim polis tepede çevirdi hatalı sollama yaptın dedi hiç itiraz etmedim doğrudur memur bey dedim cezanı şimdimi keseyim peşin mi ödersin dedi 20 yi gösterdim boynunu büktü arabaya tekrar baktı sen farlara ne yaptın öyle dedi 20 nin yanına 5 daha koydum :) ve sihirli bi kaç kelime yaptıktan sonra ruhsatımı bana uzattı ve şöyle dedi hadi alda git (sanki beni azad etti) ruhsatı elime aldım ben arabama yöneldim oda bana nasihat a başladı....:) dikkatli git filan fıstık

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla gündüz yapılan uygulamalarda aracın içi göründüğü sürece sorun çıkmıyor. Film çekilmesinin polis açısından uygunsuz tarafı çevirme esnasında emniyet görevlisinin araç sürücüsü ve/veya aracın içinde olup bitenleri görememesinden kaynaklanıyor.. Yani bir yerde emniyet açısından..

bende Ankara dakileri uyarıyım nedense acayip bir Polis akını var sağda solda benziliğe girerken bakın polis varsa girmeyim tabi araba müsait değilse flim filan varsa köprü çıkışlarında sol şeridi kullanın Ankara içinde sağa yanaşıpta dörtlüleri yakıp beklemeyim mümkün olduğunca adı çıkmış sokakları caddeleri kullanmayın gıcık bi polis çıktımı flimide söktürüyo App plakayıda söktürüyo egzos uda söktürüyo ne kıllık varsa yapıyo yetmiyo bazen zorla arabayı parka çektirmeye çalışıyo tabi iyi bi tanıdığınız varsa arabayı gözleriine sokun çevirince de siz kıllık yapın :D

internette biyerlerde okumuştum sadece sis farlarını kullanmanın (normal farlar kapalı, sisler ve parklar açık) cezası yok diye!

gerçekten sis ve normal farlar açıkken karşıdakini baya etkiliyor..bende sadece sis ve parkları kullanıyorum..çünkü bende hoşlanmıyorum diğer türlü...bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasınada yapmıyorum...sadece bi kere yaptım cezayı yedim :)

Geri