Cam Filmi Sonucu Hüsran:(

MümitbaykaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O hale gelene kadar nasıl farketmedi acaba o işlemi yapan insan.

Bende film yaptırmayı düşünüyordum paylaşım için teşekkürler.

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalar yorumlarınız için çok teşekürler. Gözüm gibi baktığım arabamı bu hale sokan şahısla görüştüm.hatasını kabul edip gidereceğini söyledi ve cumartesiye kadar süre istedi(bişiler araştırcakmış) ben servis konusunda ısrarlıyım.bugün servise gösterip fiyat aldım. 875 YTL dediler.eminim bu parayı duyunca kabul etmicek ama başka türlü halletmeye hiç niyetim yok.cumartesiye kadar bekliyorum.
her anlaşamazsak her yolu denicem kesin kararlıyım.

arkadaşlar profesyonellerin değerini bir kez daha acı bi şekilde anladım.üç beş kuruş daha ucuza olsun diye düşünürken hali görüyosunuz.bi daha tövbe.adamlar mis gibi işlerini yapıyor(ziebart vs.) dertsiz tasasız...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar profesyonellerin değerini bir kez daha acı bi şekilde anladım.üç beş kuruş daha ucuza olsun diye düşünürken hali görüyosunuz.bi daha tövbe.adamlar mis gibi işlerini yapıyor(ziebart vs.) dertsiz tasasız...
benim yaptığım şey.biraz daha masraf ama ağrısı yok..

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan bey,yanlış anlamayın,gaza getirmek için söylemiyorum ama bizim alınımızın teriyle kazanıp aldığımız araçların her tarafına para bayılıyoruz ve malımızı böyle rezil ediyorlar.
aracıma vurmuşlardı,boyandı aracımın bi kağıt büyüklüğünde biyeri ve aracı teslim aldığımda aracımın her tarafında boya tozu vardı.boya yaparken aracın boyanmıyacak taraflarını kapatmamışlar işe yaramazlar.ön cam sileceğini çalıştırdığımda,silecek boya tozundan sanki gazete sayfası çeviriyormuş gibi ses çıkarıyordu sürtünmeden.:mad:neyse araç full boya tozu olmuş,geri gittim ve ben biraz sert çıktım.selam sabah vermeden girdim çok yakın tanıdıklarım olmasına rağmen bağırdım çağırdım.sonra aracımı bi abime boya korumaya verdim,ve parayı ödemedim,direk faturayı aracımı boyayanların masasına attım çıktım..onlar sonradan ödemişlerdir..
demek istediğim aracı sağlam veriyoruz,bıraktığımız gibi alamıyoruz..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık ya çok üzücü bir durum. İnşallah hallolur bir şekilde bir an önce. Ama şuda var, duruma farklı bir açıdan bakmak istedim. Bu malzeme nasıl bir malzemedirki bir saç kurutma makinası bu hale getirebilmiş. Kaplamaymış sanırım. Bende kendi aracımın kapı kollarındaki malzemeden şikayetçiyim. En ufak darbe veya baskıda kaplaması kalkıyor. Asıl suçlu tabiki film kaplayan şahıs fakat Opel'i de unutmamak lazım burda...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi yaptırmak isteyenlere uygun fıyatlı yardımcı olabileceğim bir ustam var. oto cam ve film işi yapıyor kendisi. yeri de merkezi. en azından boyle şeylerle karşılaşmazsınız.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boşuna dememişler; pahalıysa vardır bir hikmeti, ucuzsa vardır bir illeti. Tekrar geçmiş olsun