camlara krom cıta

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenı alacagım 1.3 astra classıc aracıma ne yaptıysam bayıye kromcıtaları taktıramadım :))) kapılara kesınlıkle dusunmuyorum.hatta camların tum cevresını de kaplamasını ıstemıyorum.sadece cam ıle kapının bırlestıgı yere tek parca halınde krom cıta ıstıyorum.bunun bana malıyetı ne olur bılen varmı.bosuna opele agız egıp durmayayım :))

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Bence orjinal görüntüyü bozmayın :)

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onların tanesini bayii 96 lira demişti...yani kabaca 400....yan sanayi istersen 4 ü 60 liraydı..ama farklı...

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen hafta aracımı teslim aldım ve dediğiniz gibi orjinal krom çıta istedim bayiden. 150 TL'ye taktılar araç gelir gelmez. Müthiş de oldu! Mutlaka ama mutlaka öneriyorum...

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efkan artık senı su canavarı gorsek dıyorum yaa.kapılara da taktırdınmı cıta.yoksa sadece cam cevresındemı var

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Hocam sormayın yaa! Bi türlü çekemedim gitti şu fotoyu. Açıkçası şu sıralar Trabzon Valiliği'nde bir geçici görevim var, onu halleder halletmez ilk fırsatta ekleyeceğim fotoğrafları...

Bu arada sadece cam kenarlarına ekledim. Kapılara çıtayı asla düşünmeyin, Opel'in artık yeni konseptinde yok bu olay...

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok onu asla dusunmem zaten.hatta eskı astram da cıtalar vardı.cızıklerden dolayı boyanınca cıtaları taktırmadım.boyle daha guzel olur bence bu arac demıstım taaa ozamanlar.bakalım gıdınce bıraz daha yuzsuzluk yapacam artık.takıversınler:)