car 300 teyp

arkadaşlar düşünceleriniz için tşk ederim yokmu ihtiyacı olan birileri parayla satmış olsak elli kişi teklif verirdi ücretsiz olunca olmuyo demekki

ca 300 modeli nasıl bir şey, benim araç astra f 97. radyoları geriye doğru değiştirmiyor. eğer ki seninkisi benimkindense ben alabilirim.

car 300 kaset çalar blaunkpunt googleda görsellerde araştır bak işine yararsa al

öncelikle tebrik ederim

öncelikle tebrik ederim sizi. Benim car 300 kendi kendine safe durumuna geçiyor eğer olumlu bakarsanız ben alabilirim

arkadaşlar bahsi geçen teyb haftaya almak kaydıyla ırmscher verilmiştir kendi gelip elden teslim alacaktır..

aslında bu gibi parçaları satmak yerine ihtiyacı olan arkadaşlara vermek benim fikrimce daha mantıklı çelik jant aldığımda üzerindeki saç jantlarıda bi arkadaşa vermiştim .şimdi angel far taktırdığımda da çıkan farları veririm yani saklayayım arabayı satarken onları takarım da satarım mantığı olmaz .yeni araba aldığında tekrar dizayn edersin heyecanı burada bu işin
Kula yardım edene,allahda yardım eder..Düşüncen gerçekden Çok güzel..

Benimkide çalınmıştı daha doğrusu sökememişler parçalamışlar. kaskodan 550 ytl lik kenwood usb mp3 cd li 180W çıkışlı taktırdım 5 kuruşta vermedim:)
çok güzel düşünce. benim farlarda çok çizik ve aşağı yukarı hareket etmiyor. ama seninkiler corsaya uymaz sanırım. Ayrıca plakanda benimki ile aynı rakamlarda. harfler farklı:)...

İyi niyet ve düşünce...Hala içimizde sizin gibiler varsa korkmama gerek yok gelecekten...

Geri