CAR 400 e fm transmitter+kaset adaptörü

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fm transmitteri biliyoruz ki ses kalitesi radyodan olduğu için pek sağlıklı değil aklıma fm transmitterin aux çıkışına kaset adaptörünü bağlamak geldi...car 400 ün kasetteki performansıda yüksek ...eğer fm tansmitter kullanan varsa böyle kullanmasını şiddetle tavsiye ederim cdr 500 gibi ses alabilirsiniz...
car400xs2.jpg

trans2customwk1.jpg

Platoon-PL-801-Kaset-Adaptoru_Qt7.jpg

Son düzenleme:
bu kadar kablo kalabalıgına gerek yok ben Poinner Deh 3050UB aldım 200TL ye, USB girişi AUX girişi herşeyi var süperde sesi var.

Ben hala CAR 300 kullananlardanım :), benim kullandığım fm transmitter ses kalitesi iyi.

Self servis bölümünde car 400'e aux girişi yapımı var. benim gibi teknoli fukarası bile yapmışsa :D sen hayli yaparsın. göz gezdir derim ben. hem orginal bişey oluyor.

arkadaslar benden size öneri test ettim gayet başarılı aracaımda cd calar var ama cd yazmaktan ve taşımaktan hoslanmadıgım için fm transmitter kullanıyorum ses kalitesi konusunda anteniin teyibe gelen kablosunu kestim ve bir anahtar bağladım yani fm transistörü takıyorum ve düğmeye basınca anten takılı degilmiş gibi oluyor bu sayede hiçbir radyo çekmiyor ve çızırtı olmuyor harika kalitede ses cıkıyor deneyin yada en azından arabanızın antenini sökün fark edeceksiniz

arkadaslar benden size öneri test ettim gayet başarılı aracaımda cd calar var ama cd yazmaktan ve taşımaktan hoslanmadıgım için fm transmitter kullanıyorum ses kalitesi konusunda anteniin teyibe gelen kablosunu kestim ve bir anahtar bağladım yani fm transistörü takıyorum ve düğmeye basınca anten takılı degilmiş gibi oluyor bu sayede hiçbir radyo çekmiyor ve çızırtı olmuyor harika kalitede ses cıkıyor deneyin yada en azından arabanızın antenini sökün fark edeceksiniz
:good: Daha evvel bir arkadaşımda görmüştüm, güzel bir yöntem.

Kaset adaptörü kullanacaksan FM transmittere ne gerek varki.
Direk kaset adaptörüne bagla mp3 ünü dinle.

Kaset adaptörü kullanacaksan FM transmittere ne gerek varki.
Direk kaset adaptörüne bagla mp3 ünü dinle.
cızırtılardan bir nevi kurtulmak ve daha kaliteli bir ses alınması için paylaştım...
not: cep telefonu ve mp3 çalarlar daha iyi ses veriyor

Geri