CAR 400 e fm transmitter+kaset adaptörü

bende aynen seni gibi düşünüyordum ki yazını gördüm. umarım ses güzel çıkar. transmıtter bazen cızırtı yapıyor

peki bu adaptörün çarklarını nasıl sökcez. daha iyi oluyormuş.

Eski teybim car 300 de kaset adaptörü kullanmıştım ancak pek verim alamamıştım ( bir sürü farklı kaset adaptörü ve mp3 çalar kombinasyonu denememe rağmen ) ince bir uğultu oluyordu hep :( şuan pioneer teyp kullanıyorum ve inanılmaz ses kalitesi farkı var bence bu adaptörlerle uğraşmak yerine uygun fiyatlı bir mp3 çalar teyp almak en iyisi

fm transmitteri biliyoruz ki ses kalitesi radyodan olduğu için pek sağlıklı değil aklıma fm transmitterin aux çıkışına kaset adaptörünü bağlamak geldi...car 400 ün kasetteki performansıda yüksek ...eğer fm tansmitter kullanan varsa böyle kullanmasını şiddetle tavsiye ederim cdr 500 gibi ses alabilirsiniz...
car400xs2.jpg

trans2customwk1.jpg

Platoon-PL-801-Kaset-Adaptoru_Qt7.jpg
bendede phılıps cep cd si var yıllardır bu snn resimdeki sistemle dinliyorum ses kalıteside mükemmel ama kablo ıvır zıvır bi dünya işte
cd nin kablosu kaset modülünün kablosuda cd ye adaptör kablosu :):) kabloları görende bana abi gene bi değişik modifiye peşindesin diyenlerde çok oluyo :):) yazılım vs sananlar muhahaha keyifli ama ses kalıteside çok iyi mp3-4 de takabiliyosun tavsiye ederim

bu sistem aslında sabit hale getirelebilir kasetten çıkan kabloyu arka taraftan dolaştırıp klima tuşlarınının altındaki boşluğa kablo çıkartılıp mp3 player veya cep telinizi bağlayıp dinleyebilirsiniz tabi kablodan korkuyorsanız!

Geri