car2004 + mp5 :)

sizce kullanışlı olmuş mu?

• evet

Oy: 41 85.4%
  • hayır

Oy: 7 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Anket kapatılmış .
şimdi ürünü aldım ve aracın önündeki kasetçalar kısmını ölçerek kestim tabi biraz tape tuşuna da geldi neyse sonra oraya japonla yapıştırdım.Sonra mp5 in teyple birleştiği kenarlara çelik macunu çektim kuruduktan sonra iyice teybin heryerini zımparaladım(yalnız bütün tuşlar ve mp5 playerin içini çıkarmıştım zımparalamadan önce) sonra güzelce sildikten sonra nemli bezle biraz kurumaya bıraktım. üzerine ilk başta bir kat boya sonra kuruyunca bir kat daha boya attım ...

gelelim elektronik kısmına mp5 playeri içine monte ettikten sonra kaset aparatı ile kaset girişine bağladım...enerjisinide şu kaset aparatları ile satılan çakmaklığa takılan ayarlı adaptörler varya onlardan aldım ama teybin içine boş kısma koydum.12 volt girişini kontaktan yaptım anahtarı çıkarınca elektrik kesiliyor...
önündeki usb girişinden laptopa bağlıyorum ve kendi 4 gb hafızasına şarkı ve klip atıyorum içerisinde birde 4 gb micro sd kart var yani toplam 8 gb la idare ediyoruz...
neyse yapmayı düşünenler varsa yardımcı olabilirim...
saygılar...

günlerdir corsa c nin teyb kısmına bişeyler düşünürken birden karsımda bunu görünce şok oldum.elbette üzerinde emeğin var ama ben senin dahiyane fikrini alkışlıyorum:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

araca monta ettikten sonra bol bol fotoları bekliyoruz

yorum yazan herkeze çok teşekkür ediyorum...
inşallah en kısa sürede araca ekleyip fotolarını çekeceğim

teşekkürler :)))

çok iyi olmuş gerçekten de...

orjinal gibi çok güzel olmus eline saglık

Geri