ccr600 cd changer

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Delly53
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Delly53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar benim aracımda phılıps ccr600 mevcut sorunum cd changer ile ilgili orjinal cd leri çalıştırıyor ama benim yaptığım cd leri kesinlikle açmıyor bu sorunu bir türlü çözemedim yardımınızı bekliyorum...

Windows Media Player Kullanarak Yazdır O zaman Çalacaktır ;)

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

arama bölümünü kullanırsanız sorununuzla ilgili benzer birçok mesaja ulaşabilirsiniz.

Geri