CD30 değişimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan solstice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

solstice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model combom var. üzerinde cd30 cd çalar mevcut. ama cd okumakta nazlanmaya, yeni yaktığım cd lerde bile atlama yapmaya başladı. niyetim orjinalin yerine bir teyp çerçevesi alıp pioneer mp3 çalar takmak. merak ettiğim konu şu. orjinal teybi sök tak yaptığımca acaba code ister mi? isterse bu code u nereden bulabilirim? direktiyon kumandalarından vaz geçtim sorun değil ama ekrandaki saat-tarih sıcaklı göstergeleri çalışacak mı? illaki orjinal teybin olması mı gerekiyor. yani az çok elimden sök tak işi geliyor. daha önce clio ve palio araçlarım vardı. onların orjinal teyplerini söküp pioneer mp3 çalar takmıştım. clio da direksiyon altı kumandası iptal olmuştu problem değildi. hem palio hem clio da ekran olmadığı için de öyle bir sıkıntı çekmemiştim. daha sonrasında orjinal teybe döndüğümde de de code istememişlerdi.

özetle; orjinal teybi söküp pioneer takacağım:
1- ekran temelli iptal mi oluyor yoksa sıcaklık ve saat çalışıyor mu?
2- tekrar orjinal teybi takınca code istermi? isterse çözümü nedir?
3- orjinal teyp soketleri pioneer a uyuyormu (clio ve palio da uyuyordu, kablo kesmek istemiyorum)

cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

3. Soruya olmuyor, iso cevirici alicaksin tesisatcilar yapar onu tekma sen,
2. YEni arabaalrda okd sormaz takma kafana istersen 10 yil sonra tak yine istemez.
1. Ekran calisir sadece radyo detaylarini goremezsin, yol bilgisayari, klima konttrolleri vs calisiyor.

teşekkürler şükrü52
bi de bu iso çeviriciden kastın aşağıdaki kablo ise son aldığım (palio için) pioneer da vardı bu adaptör. içinden çıkmıştı teybin kutusundan.
Opel%20Suzuki%20iso.jpg

Iste bunun opel icin olanini alican

Geri