cd30 mp3 arıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan junoir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Son düzenleme:
bu aparat aux modu açık cihazlara uyumlu
cc20 kasetçalarda aux modu yok kolay gelsin..

O zaman tek yol yeni teyp almak.
kemal oto ya gittim opel araçlarına uyumlu değil kablo denedik olmadı cc 20 için ... ama sanırım cd30 mp3 için uyumlu olabilir arka sokette boşta ayak kalmadığı için bağlantı sağlanamadı bende

..

İyi Akşamlar arkadaşlar Uzun süre araştırdıktan sonra ASTRA H dan Çıkma CD30MP3 2001 model Corsa ma bağlamış bulunmaktayım tabi taktıktan sonra ilk işim CD çaların ön panelini ve orta konsolu Piyano black e boyatmak oldu fotoları ekte bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 19042011051 (640x468).webp
    19042011051 (640x468).webp
    16 KB · Görüntüleme: 70
  • 18042011_002.webp
    18042011_002.webp
    59.6 KB · Görüntüleme: 57
İyi Akşamlar arkadaşlar Uzun süre araştırdıktan sonra ASTRA H dan Çıkma CD30MP3 2001 model Corsa ma bağlamış bulunmaktayım tabi taktıktan sonra ilk işim CD çaların ön panelini ve orta konsolu Piyano black e boyatmak oldu fotoları ekte bulabilirsiniz.

hayırlı olsun,
Her hangi bir sorun çıktımı bağlarken ve bağladıktan sonra birde kod işini nasıl hallettiniz ?

Son düzenleme:
Ben de corsa c'den çıkma cd30 mp3 ü buldum. Sonunda cc20'den kurtuldum:) Ne güzelmiş cd kalitesinde müzik dinlemek.

istanbulda olsaydınız yardımcı olurdum aynı işlemlerden bende yaptırmıştım. tid ekranı falan değişmiyor iş sadece programla alakalı cc 20 çıkarıp cd 30 aynı yere uyuyor hatta astradan çıkan çıkıntılı teyplerde kötü durmuyor hafif çıkntı ayrı güzel bir görüntü veriyor bulursanız alın takın derim.

güzel olmuş gülegüle kullanın.. alttaki klima düğmelerinin kenarlarınıda boyasaydınız keşke.bende kül grisi ne boyatmayı düşünüyodum aynı yerleri,buda güzel olmuş. birde boyayı yaptırdınız sanırım kodu falan nedir piyano black desen yapıyolarmı?

arkadaşlar bu boya işini nasıl yapıosunuz yani kendinizmi boyuyorsunuz? birde bende cd30 track var bende mp3 arıyorum ama hayırlısı bulamadım.

Geri