CD30 mp3 çalar' a USB takılabilir mi ?

Arkadaşlar ben USB girişi herhangi bir flash belleği takarak içindeki tüm mp3 lere direksiyon tuşların dan ulaşarak rahat kullanım için istiyorum.

AUX girişe bahlanabilecek MP3 player lerin : küçük bir kablo karmaşası
pil derdi
parçalar arası geçiş derdi v.s.
Kısacası pek kullanışlı olmuyor.

Yeni çıkan yada elinize yeni ulaşmış bi parçayı aracınızda dinlemek için sürekli CD ye kayıt da büyük dert her taraf CD oluyor.

Ne olurdu AUX özelliğinin yanına USB yide ekleseydiniz. Hani Wir leben Autos, karşılığı. :(
aynı şeyden ben de yakınıyorum. nolurdu bi usb girişi koysalardı sanki..

vardır kesin bir halli olmazmı araştırın nette derim hatta hatırladığım bu forumda bir arkadaşımız yapmışdı o tarz bir şey astra g ye aratın derim..

ama mp3 player dada o kadar büyük bir karmaşa yok bir direksiyondan kumandadan kullanamassınız o kadar aux un kablosunu torpido yada elinize yakın bir yere eldivenlik kısmı falan oraya çektirdinizmi sıkıntınız halolur her tür şeyi bağlarsınız..

ben sizin istediğinizi anladım iyi bir araştırın derim anycar diye bir aparat var bu dediğiniz gibi mercedes bmw renault pegeout pek çok araca uygun bence opelede uygunu vardır

pr_01_570_min.jpg

vardır kesin bir halli olmazmı araştırın nette derim hatta hatırladığım bu forumda bir arkadaşımız yapmışdı o tarz bir şey astra g ye aratın derim..

ama mp3 player dada o kadar büyük bir karmaşa yok bir direksiyondan kumandadan kullanamassınız o kadar aux un kablosunu torpido yada elinize yakın bir yere eldivenlik kısmı falan oraya çektirdinizmi sıkıntınız halolur her tür şeyi bağlarsınız..

ben sizin istediğinizi anladım iyi bir araştırın derim anycar diye bir aparat var bu dediğiniz gibi mercedes bmw renault pegeout pek çok araca uygun bence opelede uygunu vardır

pr_01_570_min.jpg

Teşekkürler araştırıyorum ama bir türlü opel'e uyumlu olanı bulamıyorum:cry:
xcarlink diye bişe var doguş oto çıkarmış bütün modellerine uyumlu nerdeyse :sorry:

başka markalara görede var değişik kitler

ama opel'e yok yok yok:mad:

şöyle bir şey buldum burdan arayarak fiyat öğrenebilirsiniz ama okçu ise epey pahalıdır.. ama doyurucu bilgiyide okçudan alırsınız..

http://www.dension.com/product/iPod-iPhone-car-adapters/gateway-300

Mobicom
Akatlar
34330 Istanbul
6. Gazeteciler Sitesi, Menekse Sokak, No: 5

Contact person: Arda Tonguc
E-mail address: satis@mobicom.com.tr
Web address: www.mobicom.com.tr
Phone number: +90 (212) 282 6777
Fax number: +90 (212) 282 6707
OKCU OTO MUZIK MERKEZI AS
Istanbul
Ataturk Oto sanayi sitesi 2kisim No:1410 Maslak

Contact person: Savni Okcu
E-mail address: info@okcu.net
Web address: www.okcu.net
Phone number: 90212 276 5171

parrot mki 9000-9100-9200 serisi bluetooth araç kitlerini önerebilirim. hem bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılabilir hem de usb, 3,5 mm jak ve ipod/iphone bağlantı kiti sayesinde aracınızın müzik sistemine sesi aktarabilirsiniz. türkiye distribütörü yine mobicom. modele bağlı olarak fiyatları değişiyor. mki 9000 ekransız, 9100 tek satır ekranlı, 9200 ise lcd ekranlı modeli. ben 2. el olarak 9200 modelini almıştım. tam kullanamadan paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kaldım. 2 el sitelerinde bu ürünlerden çok rahat bulabilirsiniz. aracınızdaki cd30 mp3 için yanlız ara kabloya ihtiyacınız olacak. benim elimde mevcut. bilginiz olsun.

parrot güzel ama cd30mp3 var bizimkindede en azından aux olsa güzel olurdu dayımın cd30 mp3 'te var corsaya koymuşlar...

benimkindede yokdu ben yaptırmışdım aux bir para değilki benim tesisatçıya 20-30 tl bir şey vermişdim..

Geri