cdr 500 anfi çıkışı

mehmetaric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
aracıma anfi bağlamak istiyorum fakat bildiğim kadarıyla cdr 500 ün anfi çıkışı yok, biraz aradım fakat bulamadım, bilen veya yapan varmıdır acaba??

dect çevirici kullanmanız gerek.20 tl'den başlıyor ama dandik birşey alma sıkıntı yaratıyor...

anladım, daha önceden forumda yapanlardan örnek alarak aux giriş yapmıştım, acaba buna benzer teyp içinden anfi çıkışı alabilirmiyiz???

anfi çıkışı olarak teyp çıkışını kullanabilirsiniz birisi yapmıştı ama nasıl olur bilemiyorum. dect çevirici sesleri dijital ses çeviriyor yani anfinin anladığı dile. bunu normal çıkıştan nasıl yaparsınız bilmiyorum.ses sistemi o kadar iyi birşey değilse 20 tl dect çevirici her türlü sizi götürür. ve çok daha sağlıklı olur...

biz dayımın corsaya bağlattık cd 30 mp3'e kaliteli birşey değildi sonradan biz daha kaliteli birşey bağladık 5 çıkışlı amfi önlere 16 cm jbl mid arkada pionner 6950 ve bagajda 1000'lik jbl bas bağlı...

hi input girişi olan bir amfi kullanırsan ana ünitenin ses çıkışını direkt olarak amfiye girebilirsin.
çevirici kullanacaksan da kaliteli bir marka al.forwellle olmaz o iş.ass veya stinger tercih et.

hi input girişi olan bir amfi kullanırsan ana ünitenin ses çıkışını direkt olarak amfiye girebilirsin.
çevirici kullanacaksan da kaliteli bir marka al.forwellle olmaz o iş.ass veya stinger tercih et.

+1 artık çoğu anfide hi input var yani hoperlöre giden kabloyu direk anfiye girebiliyorsun hem çevirici hem anfi kablosun almaktansa 8 tane ses kablosunun maliyeti çok daha düşük olur

Geri