cdr 500 aux yaptırdım ama kucuk bır sorun var

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ede-46
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
senin sorunun direksiyon kontrolünden önce aldığın sesin berraklığı.
Aux için 120 TL yükek bi fiyat.

Şikayetler ezbere yapılan bağlantılardan kaynaklı, mantığı anlyan arkadaşlar zaten olayı altakiğibi çözmüş.

"cd mekanizmasinin serit kablosunu bantlamadim onun yerine bos bir cd hazirladim simdi istedigim zaman cd istedigim zamanda aux a bagladigimi dinleyebiliyorum"

peki vermiş oldugunuz linkteki gibi baglantıyı yapar veya yaptırırsam dıreksıyon kumandası onemli degil yeterki sesi cd kalitesinde olsun yazmıs oldugum gıbı hoperlerleri degiştirmiş ve twıtır vs taktırdım.auxa bagladıgım cihaz mesela n 70 telefonumdan dinlerken ses 10/1 oranında ve tiz bir ses var. baglantıyı yaptıgımda ses yıne orjınal gibi olurmu.elektronıkcıye gıderken sızın yapmıs oldugunuz baglantıların cıktısını alıp goturecegım ıznınızle.

senin sorunun direksiyon kontrolünden önce aldığın sesin berraklığı.
Aux için 120 TL yükek bi fiyat.

Şikayetler ezbere yapılan bağlantılardan kaynaklı, mantığı anlyan arkadaşlar zaten olayı altakiğibi çözmüş.

"cd mekanizmasinin serit kablosunu bantlamadim onun yerine bos bir cd hazirladim simdi istedigim zaman cd istedigim zamanda aux a bagladigimi dinleyebiliyorum"

bu bos sessiz track cdyı nasıl yaparız bılgısı olan varmı acaba

bu bos sessiz track cdyı nasıl yaparız bılgısı olan varmı acaba

Kolay herhangibir ses kaydetme yada düzenleme programı ile yapabilirsin.
Hiçbirşey yoksa
Win>programlar>donatlar>eglence
nin altında windows'un ses kaydedicisi var.
ordan sessiz kayıt yap. sonra yaptığın kaydı nero ile track cd sine çevir
Teybe taktığında teyp Cd yi okudugını sanır ama ses mp3 ünden gelir.
MP3 yokken normal CD taktığında yine dinleyebilirsin.

selam arkadasım 11 nolu mesajıma bır goz atabılırmısın acaba . su anda sıteye bırazdan konsoldakı bosluga led uygulaması yapmıstım onu yukluyorum.
bu aux meselesıne cok takmıs durumdayım

Telefonun verdiği ses te önemli. Ben CDR500 kullanmadığım için yanıltmayayım seni süekli kullanan arkadaşlar ses kalitesi hakkında daha net bilği verir.
+ bunu denemek zor bi olay değil dene hangisinin sesini temizse orda kalsın.

peki vermiş oldugunuz linkteki gibi baglantıyı yapar veya yaptırırsam dıreksıyon kumandası onemli degil yeterki sesi cd kalitesinde olsun yazmıs oldugum gıbı hoperlerleri degiştirmiş ve twıtır vs taktırdım.auxa bagladıgım cihaz mesela n 70 telefonumdan dinlerken ses 10/1 oranında ve tiz bir ses var. baglantıyı yaptıgımda ses yıne orjınal gibi olurmu.elektronıkcıye gıderken sızın yapmıs oldugunuz baglantıların cıktısını alıp goturecegım ıznınızle.
yarın randevu aldım sızın dedıgınız gıbı yaptıracagım bakalım sonuc ıyı olmassa bırde onun dedıgı gıbı deneyecegım sonucu burda arkadaslara yazarım.

Telefonun verdiği ses te önemli. Ben CDR500 kullanmadığım için yanıltmayayım seni süekli kullanan arkadaşlar ses kalitesi hakkında daha net bilği verir.
+ bunu denemek zor bi olay değil dene hangisinin sesini temizse orda kalsın.

evet bugun nıhayet aux gırısını tekrar yaptırdım. Mokıa arkadasımın dedıgı gıbı yaptırdım. ıstedıgım gıbı tum fonksıyonlar calıstı aux gırını cd caların gırısıne yaptırdım.mp3 veya cep telefonundan cıkan seslerı tum kumandadan yapabılıyorum sesler gumbur gumbur cıkıyor oncekıyle arasında cok fark var.en guzel yanlarından bırısıde cep telefonuyla muzık dınlerken hem ellerımı kullanmadan konusabılıyorum sesler tum hoperlerden gelıyor aynı arac kıtı gıbı.en azından trafıkte dıkkatım dagılmıyor.
mokıa arkadasımın daha once aux gırısı ıcın yapmıs oldugu anlatımdakı cdr 500 eskı modelmıs benımkı ıle (ıc baglantı) arasında bayagı bır fark var yanı arkadaslar cdr 500 ler eskı ve yenı model farkı var eger sız yapmak ıstersenız actıgınızda sasırmayın mutlaka bır ehlıne yaptırın sonradan pısman olmayın en azından adamlar olcup bıcıyor ve bır hata olursa tekrar onlara yaptırma ımkanınız olur.bılgılerınıze
ayrıca yardımları ıcın mokıa arkadasa tesekkurler.

Geri