çekilen mercedes gören var mı :-)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan el.turco
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

el.turco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Geçen gün şu aşağıdaki videoyu izledim şaşırdım.
İstanbul'da yaşıyorum ve çekici üzerinde gördüğüm en baba araç volkswagen passat.
Gördüğünüz araçları paylaşır mısınız.

http://www.youtube.com/watch?v=AIezVQJWCSw

istanbulda ferrari çekiyorlardı polis tarafıdan ama gerekçesi neydi bilmiyorum fakat çevirmelere radar yoksa ben hiç bir mercedes audi bmw jaguar bentley vs çektiklerini görmedim

porsche e de gördüm ferrari de bentley de bmw de hepsi çekicinin üstünde gariban gariban gidiyorlardı...

'' 0km galeri arabaları ''

:D:D

İngiltere'de polisler lateks pantolon mu giyiyorlarmış? :o :D

mercedes, bmw dahil çok markayı gördüm.
hatta yazın çekicinin üzerinde Antalyadan Ispartaya doğru giden beyaz plakasız Ferrari İtalia bile gördüm.:D

öyle değil polisin çektiği. ayrıca tayt türk erkeğine gitmez ya :-))) sebebi malum.

Bunu haberlerde gormustum baya oluyor arac haftalardir orda duruyomus sanirim vergisi filanda odenmemis polis araci garaji a almis 6aydir sahibinden ses cikmiomus ordaki uygulamada belirli bi sure sahbi cikip alinmayan arabalar hurdayagidiyormus adamlar napcaklarini sasirmistilar :) yesilkoyde porsche car. Cekiolardi bi ara :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bunu haberlerde gormustum baya oluyor arac haftalardir orda duruyomus sanirim vergisi filanda odenmemis polis araci garaji a almis 6aydir sahibinden ses cikmiomus ordaki uygulamada belirli bi sure sahbi cikip alinmayan arabalar hurdayagidiyormus adamlar napcaklarini sasirmistilar :) yesilkoyde porsche car. Cekiolardi bi ara :))

Türkiye'de Polis Porsche çekiyor Allah'ım gözlerim doldu ya lan

Maseratti cektirmisti bizim is yeri :D ünlü bir playboyun :) 2006 model siyah :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son gordugum babamin arabasini cekiyorlardi baba bu senin araba degilmi dedim ertesi gunde arabayi vericektik satista anlasmitik kosturdum yakaladim cekiciyide otoparka gitmeden yinede cezayi kesti gerci .not cliolar cekilmesin:)

Geri