çelik jant mı? krom mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan V.M.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

çelik jant mı? krom jant mı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Yolda herkes dönüp bakıyo ama ne düşünerek bakıyo??
adam arabasına 14" krom jant kapağı takmıs ona da dönüp bakıyosun.
Benım kanaatimce krom jant alıcaksan 18" den asağı almamalısın.kötü duruyo cunku..
17" alcaksan çelik görünümlü al.

Yolda herkes dönüp bakıyo ama ne düşünerek bakıyo??
adam arabasına 14" krom jant kapağı takmıs ona da dönüp bakıyosun.
Benım kanaatimce krom jant alıcaksan 18" den asağı almamalısın.kötü duruyo cunku..
17" alcaksan çelik görünümlü al.
bende tam tersini düşünüyorum 15 16 inç civarı jant alınacaksa krom alınmalı çünkü çelik jant küçük boyutlarda hiçte güzel durmuyor araca fazla bi göşteriş katmıyor ancak krom olduğu zaman aracın görünümü baya değişiyor gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben krom jant taktırdığımdan çok memnunum;)

Krom işi yaş iş bence bi albenisi yok münübüscüler gibi olur araban bence sen alaşim jant al.
Kromu ya hummer ina takarsin ya magirusa

bende tam tersini düşünüyorum 15 16 inç civarı jant alınacaksa krom alınmalı çünkü çelik jant küçük boyutlarda hiçte güzel durmuyor araca fazla bi göşteriş katmıyor ancak krom olduğu zaman aracın görünümü baya değişiyor gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben krom jant taktırdığımdan çok memnunum;)
kardeşim aynen sana katılıyorum. çelik jant küçük ebatlarda pek bi albenisi olmuyo. ama krom işi "all eyez on me" kesinlikle...
ayrıca minibüsçü gibi de olcağını düşünmüyorum. nasıl jant alacağını bildikten sonra ;) zevksiz biri deilim dostum

murat arkadasım.krom jant almaya niyetlisin.çelik alıp içinde bi uhte kalacaksa,krom al.için rahatlasın.görünüşü güzel özellikle akşamları daha çok farkedilirsin...

güncel

Geri