Çıkma Mazot pompası yada iyi bir tamirci gerekiyor!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yukselkk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fiyatı önceden konuşmuşsundur umarım. Mehmet in dediği gibi onarımdan sonra sıkı bi fatura çıkarmasınlar...
Sen Mehmet in eski yere gitmişin ordan da adresi alıp yeni yere gitseydin bence. sonuçta forumun 1.7 doktoru o:) daha tanışmak kısmet olmadı ama mesajlarını okursan anlarsın zaten. ben karşıda otursam yada o butarafta olsaydı müdavimiydim :) gerçi durumu düzeltelim bi gözden geçirtecem bende...
Neyse hayırlısı olsun umarım arızanı giderirler. çok keyifli arabadır bu 1.7 ler...

Gittim yeni yerlerinin adresini sordum ama ya sorduğum kişi bilmiyordu yada söylemek istemedi anlamadım..Sizlerin yazılarınızı takip ediyorum..Mehmet e daha önce gittim EGR iptali konusunda yardımcı olmuştu.
Yapabilen pompa tamircileri listesi yapmıştım.buradan elenenler oldu..en iyi fiyat veren ustaya verdim 650Tl + benim ustanın işçiliği kaldı.birde değişen parçalar su devir daim pompası su kaçırıyordu değiştirdik (75tl)..Birde manifolt Acaip dolu temizlettiriyorum onu da...
hala toplama işi sürüyor bakalım..

tamirimi 650 tl. yoksa yenisinimi takacak???
tamir ise 650 çok bence .herhalde 650 parça + işçilik ama oda fazla gibi en azından çıkmacılardan falanda temiz bulma şansın vardı. Neyse geçmiş olsun tekrar umarım hallolur...

Yenisi 3000tl çıkmalarda 500den başlıyor.içinde ne var bilemiyorsun..

TDI motorlarla CDTI arasındaki en muazzam farklardan biriymiş bu sistem.Bizim motorlarda yakıt pompası common rail düzeneğinde bu farklıymış.CDTI motorda yakıt pompası görevini gören duzeneğin yenisi 650TL civarıymış.. Bilginize...

tamirimi 650 tl. yoksa yenisinimi takacak???
tamir ise 650 çok bence .herhalde 650 parça + işçilik ama oda fazla gibi en azından çıkmacılardan falanda temiz bulma şansın vardı. Neyse geçmiş olsun tekrar umarım hallolur...

neee yuhhh:) turbo fiyatına mazot pompası haa. Amanın...
Allah arızasını göstermesin diyelim o zaman. sanada büyük geçmiş olsun...
Allah çıkmacıları eksik etmesin...
Fahiş fiyata parça satanlarada layığını versin...
Arabayı söküp parça parça satsam 30000 tl eder kesin:)

Valla öyle Zafer..
En korkulan parçalardan biri 1.7 ler için Mehmet ziyadesiyle bilir bu konuyu gerçi..Bu arada araç toplandı pompacı enjektör pompa ayarlarını yaptı ancak araç yuksek hızda tekleme yapıyormuş anlamadım..motor beyninden olabilir demişler!!ben işteyim tamir eden arkadaş ilgileniyor sağolsun ama motor beyni sakıncalı bir durum...arıza oradan mı yoksa başka bişey mi anlamak için aynı modele ait yeni beyin takıp deniyecekler..umarım azeimer olmalıştır araç :)

neee yuhhh:) turbo fiyatına mazot pompası haa. Amanın...
Allah arızasını göstermesin diyelim o zaman. sanada büyük geçmiş olsun...
Allah çıkmacıları eksik etmesin...
Fahiş fiyata parça satanlarada layığını versin...
Arabayı söküp parça parça satsam 30000 tl eder kesin:)

Bana Hala Pompadan Değil Gibime Geliyor.

inşallah motor beyninden yana bir sorun cıkmaz.. bnm motor beyninden basım dertte.

Geri