Çıkmacılar Ankara

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mahir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ankarada çıkmacılar nerelerde bulunur yardımcı olabilir misiniz ?

selam Yıldız sanayii.Ostimle batıkent arası yerde ve çevre yolunun yanı hurdacılar sitesi buraları önerebilirim ne lazımdı belki köşe bucakta vardır yardımımız olur

corsa b ön tampon ve sağ far cevap için teşekkürler

selam Yıldız sanayii.Ostimle batıkent arası yerde ve çevre yolunun yanı hurdacılar sitesi buraları önerebilirim ne lazımdı belki köşe bucakta vardır yardımımız olur

konuya salça oldum ama :) astra f 94 model, 1.4 8v için hava filtre kutusu sordurabilirsen çok sevinirim

iyi salça olabilirsin nolacak benim sormam yanlış anlaşılabilir telefonla siz de sorabilirsiniz yüzde 30 pazarlık payı var iyi agız yapmanız lazım

Yıldız sanayi sitesi ostimde özmen oto ve güven oto var orada aradığın herşeyi bulabilirsin. msn adreside var ordan biraz geçde olsa yanıtlıyolar ama en güzeli görerek bakarak almak msn de fiyatı fazla sölüyolar orda pazarlık ederek alabilirsin

çıkma alacağınız parçanın sıfır fiyatını öğrenip gidin.yoksa sıfırından pahalıya alma durumunuz olabilir.hurdacı=ölücü.dikkat edin.

Yıldız sanayi sitesi ostimde özmen oto ve güven oto var orada aradığın herşeyi bulabilirsin. msn adreside var ordan biraz geçde olsa yanıtlıyolar ama en güzeli görerek bakarak almak msn de fiyatı fazla sölüyolar orda pazarlık ederek alabilirsin

Bence sadece Yıldız Sanayii'ne bakın. İvedik'tekinde Opellere arabalara göre pek parça yok, daha çok ağır vasıta parçaları var. Bulabildikleriniz de fazla fiyat çekiyor.

Yıldız Sanayii'nde Kadir arkadaşımızın tavsiye ettiği yerleri atlamayın ama ara sokaklardaki diğer çıkmacıları da ihmal etmeyin.

Herkese teşekkürler yarın gideceğim bakmaya inş uygun güzel bişeler bulabilirim. Sağ farı internetten 25 tl ye orjinal çıkma buldum yarın onu da alacağım fiyat nasıl bana iyi geldi ?

Geri