çin mal casca 3038 aldım

bende istiyorum ama bakıcaz işte yavaş yavaş:)

navi olmazsa olmaz .ben navisiz yapamam. birde soğanlıda hergün araba soyuyorlar ondan da tırsıyorum

navi olmazsa olmaz .ben navisiz yapamam. birde soğanlıda hergün araba soyuyorlar ondan da tırsıyorum

Iste birde o var. Bunlari gordulermi gotururuler valla. Bende tirsiyorum artik birakmaya. Gerci cok fark edilmiyo benim sistem disaridan ama olsun yinede sakat.

Durum ne çalıştı mı? Resimde gördüğüm kadarıyla iyi olanı almışsın. Astra H arabam olsa tereddüt etmezdim. Çok güzel. Araba yakışıyor. Ufak tefek sorunlar çıksa da halledilir.

abi siteden bir arkadş forum navitec önerdi kendisine çok teşşekkür ederim ismini hatırlayamadım.tekrar teşekkür ederim buradan başarsoft firmasında çalışan can bey beni aradı ve yardımcı olabileceğini söyledi navii tamam.süper oldu arkadaşlar.reklam olmaz derseniz bu tip navi sorunu arkadaşlara başarsoft un telefonunu yazabilirim bilginiz olsun lisanslı lisans la beraber navi haritası=150tl ödedim.helal olsun can beye aldığı para çok canım sıkılmıştı bunu türkiyede çalıştıracak proğram yok diyorlardı.ama bizde ne navi ustaları varmış abi.ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim resimler yakında yüklerim

selim abi tekrar hayirli olsun. arkadaslar selim abi ilk taktirdiginda yanina gittim canli canli gordum cihaz gercekten cok guzel. almayi dusunen arkadaslara tavsiye ederim. hem ses cikisi hem goruntu kalitesi cok basarili.

abi ben basarsoft tan Alim beyle gorusmustum benim arac icin fakat benim sisteme gore Turkiye haritasi bulunmadigini belirtti...

Son düzenleme:
şükrü teşekkür ederim darısı olmayanların başına. burak bi ara dvd fotolarını çek yükleyelim siteye. ben yükleyemedim benim cihaz resimleri acmıyor.navi li fotolarıda koyalım ankarada kaybolmayalım:D abi ben odtü başarsofta da sorayım senin için. yanıma uğra mutlaka halleder can bey öğle tahmin ediyorum olursa şükrü yede yollarız

şükrü teşekkür ederim darısı olmayanların başına. burak bi ara dvd fotolarını çek yükleyelim siteye. ben yükleyemedim benim cihaz resimleri acmıyor.navi li fotolarıda koyalım ankarada kaybolmayalım:D abi ben odtü başarsofta da sorayım senin için. yanıma uğra mutlaka halleder can bey öğle tahmin ediyorum olursa şükrü yede yollarız

Abi hadi hayirli olsun, bu arada ben bir alman forumunda blaupunkt nav55 marka cihazin haritalarinin bizim cihazlarda calistigini okumustum. Yazdim bu firmanin tr deki dagiticisina harita oldugunu soyledi ancak cok pahali link asagida:
http://www.mantis.com.tr/trshop/index.php?route=product/product&product_id=69

Neyse ben suan bunlari arastirmaktan cok uzaktayim. Artik eylul ayinda sizinkinden bir haber cikmaz ise bakariz.

Geri