Clarion hakkında Fikir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan EgeErbas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
siz bir sistem için sadece bir elektronikçiye bağlanıyorsunuz...buda sadece clarion satıyor...o zaman clariondan iyisi olmıcaktır...birde clarionun tüm ürün yelpazesini mi getiriyor(hoparlörler için)teyplerde çok iyi oldugunu cd okuması kalıtesinin çok iyi oldugunu söyleyebılırım(hx-d2 dxz788 gibi)..fakat bunu diğer ekipmanları için söyleyemem...kötü demiyorum ama daha iyisinin oldugnu biliyorum...

bence alıverişinizi daha önce satışının çok oldugu, kullanıcısını bulup yorum alabileceğiniz ürünlerden yana deneyin...dls jbl focal hertz vs vs ...

siz bir sistem için sadece bir elektronikçiye bağlanıyorsunuz...buda sadece clarion satıyor...o zaman clariondan iyisi olmıcaktır...birde clarionun tüm ürün yelpazesini mi getiriyor(hoparlörler için)teyplerde çok iyi oldugunu cd okuması kalıtesinin çok iyi oldugunu söyleyebılırım(hx-d2 dxz788 gibi)..fakat bunu diğer ekipmanları için söyleyemem...kötü demiyorum ama daha iyisinin oldugnu biliyorum...

bence alıverişinizi daha önce satışının çok oldugu, kullanıcısını bulup yorum alabileceğiniz ürünlerden yana deneyin...dls jbl focal hertz vs vs ...

Haklısınız tek bir elektronikçiye bağlı kalmamak lazım. Zaten ben de bu sebepten konuyu açtım. Benim daha önce işimi yapan elektronikçi Clarion u önerdi ve beklememi söyledi. Ben de dedim ki bir soriyim eğer ürünler kaliteliyse, kullananlar memnunsa, fiyatları uygunsa neden olmasın? Daha fiyat ve model bilgisi alamadım final döneminde olduğum için uğrayamadım. Modellerin kodlarını öğrenince fiyat bilgisi alınca nihai karara varacağım. Ya sizle de fikir paylaşımında bulunup alıcam ya da dedğiniz gbi Jbl gibi diğer tanınmış markalara yönelicem. Sizin daha iyisi olduğunu biliyorum dedğiniz markalar nelerdir hangi markaları önerirsiniz?

kardeşim ben teybini kullanıyorum koreden getirtmiştim bence mükemmel tavsiye ederim.

Herkese yorumlar için teşekkür ederim. Elektronikçim, Alpine,Blaupunkt,Pioneer ve Clarion bu 4 markanın ürünlerini satmakta. Clarion'un da Türkiye distribitörü. Fikir alışverişi ve uzun bir düşünme süresinden sonra fiyatın da uygun olması sebebiyle Clarion ses sistemi taktırdım. 2 Komponent, 2 Pandizota hoparlör, 1 Amfi, 1 Subwoofer aldım. Fiyat olarak 850 lira da anlaştık. Sistemi taktık. Şu an kusursuz ve ses kalitesi mükemmel. Taktırdığım için son derece memnunum hepinize yardımlarınız ve paylaştığınız bilgiler için teşekkürler

850 iyi para

bana 16 lık 3 yollu standart hoparlor sorabilirmisin tamircine Ege? iki çift lazım kompanentsiz olandan .tamircine Ege?

124zgd2.jpg

6qi6b8.jpg

24nmcnc.jpg

Corsa Team de paylaştım ama kendi konusunda da paylaşiyim dedim işte sistem

unutma ama tırtına sormuyorum ;)

Geri