Clio Rs Mk1 & Yzf R1

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Clio Rs Mk1 (ex RS 380 by chiefkadir)

s6302567wi2.jpg

s6302574qq1.jpg

s6302535ok5.jpg

s6302576dt1.jpg

s6302559lf2.jpg

s6302564dh8.jpg

s6302534dd7.jpg

s6302503fr6.jpg

rs bildiğiniz rs fakat wösnerler geçici bi süre servis dışı (beyin problemi nedeniyle) ;)

2008 YZF R1 doğumu ve 30 dk. sonrası... :D:D:D

sandkdv8.jpg

sandk2ax6.jpg

yzfffpc8.jpg

r111lw2.jpg

olaybudurcl4.jpg

r123fz2.jpg

rr1cf4.jpg

yine opel değiller ama eski opel'lerin hatırına bağrınıza basacağınızı umuyorum...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın özellikle de yzf r1 de daha dikkatli ve temkinli olun ALLAH kaza bela vermesin

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun..İkiside çok hoş..Motoru aldığına göre tecrübeli olmalısın bu konuda..Bende 2002 yılında kawasaki ninja vardı..Hiç iyi hatıralarım yok..Dünyanın en uslu,soğukkanlı ve sakin adamı onun üstünde bir hız canavarına dönüşüyor.:)İlk aldığımda bunu satar model yenilerin,onu satar daha yeni bir model alırım ben motordan hiç vazgeçmem bundan soran derkene hayatımsan sonsuza dek çıkarıverdim bir kaza sonrası..Umarım kazasız belasız kullanmak nasip olur.Tekrar hayırlı olsun

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ikiside çok güzel.Allah kaza bela göstermesin

tşkler saolasın :eek:

güle güle kullanın özellikle de yzf r1 de daha dikkatli ve temkinli olun ALLAH kaza bela vermesin

saolasın cengiz abi daikkatli olurum,Serkan'a slm...

Hayırlı olsun..İkiside çok hoş..Motoru aldığına göre tecrübeli olmalısın bu konuda..Bende 2002 yılında kawasaki ninja vardı..Hiç iyi hatıralarım yok..Dünyanın en uslu,soğukkanlı ve sakin adamı onun üstünde bir hız canavarına dönüşüyor.:)İlk aldığımda bunu satar model yenilerin,onu satar daha yeni bir model alırım ben motordan hiç vazgeçmem bundan soran derkene hayatımsan sonsuza dek çıkarıverdim bir kaza sonrası..Umarım kazasız belasız kullanmak nasip olur.Tekrar hayırlı olsun

Vücudumda motosiklet nedeniyle(sağ omuz köprü,sağ kol,sağ bacak kaval,sağ ayak topuk ve en önemlisi uzun süre yatmama sebep olan sağ elmacık kemiği ve travma) birden fazla kaza da bi çok kırık meydana geldi.Ama yinede vazgeçemiyorum belki mesleğim nedeniyle belki de duygularımı bastıramıyo olmam :( daha dikkatli olduğum kesin ama...... :( neyse Allah hepimizi kazadan beladan korusun...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız güzel makineler

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı bikaç siteden hatırlar gibiyim ya nse.kazasız belasız.hele ki r1 çok tehlikeli bişi.hayatm boyunca bir kere kullandım bir dahasına pek gerek yok:D...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız