C'mon kapı kolu kromajı...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç yaptırma çünkü sitede bir arkadaşımız yaptırmıştı ama sonradan çıkardı yani ben yakıştıramıyorum güzel durmuyolar birde çıkarttığın zaman bant iz falan bırakabilir belki

DoGuKaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat cok gibi abi serviste her sey en az iki katı fiyattır bu böyle yan adam işine gelen alır dio zaten

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
opar'dan aldım kapı kolu 60 ytl astra h için
dış ayna kapak 59 ytl,cam kenar çıtası 45 ytl
en ucuzu burası galiba,ikinci olarakta ucuz elif tuning'dir bir bakın derim

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fiyat normal ben birde opal ve opana bak derim. Ben opalda sormusdum seni dedigin rakama yakin bir sey cekmislerdi. Goruntusne gelince kapi kollarinda fena durmuyor. Fakat pencere citalari icin ayni seyi soyleyemem.Pek paslanacak bir metela benzemiyor, ondeki opelin krom pancuru ile uyum saglar diye dusunuyorum.

Yan sanayi olayina gelince, bence cmonu yan sanayide su an hic bir parcasi yok. Gecen astra h krom kapi kollarini denedik boyutlar tutmadi.
Yan sanayi olayinin gelismesi icin zaman gerekiyor.Buda yeni cikan arabalarin sansizligi diyelim. Yetkili servislerden baska sansimiz kalmiyor:(

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 45e aldım arkadaşlar fiyat gerçektende uçukmuş.omsanın ömür boyu paslanmazlık garantilisi.ayrıca firmanın elinde cmonm olmadığı için bende beklemiyim diye astra h ınkini istedim denedik ve taktık hiçbir problem olmadan 3aydan fazla bir süredir kullanıyorum.ankaradan almak isteyenlere adres konusunda yardımcı olabilirim...

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba burak,
kapi kolu kromaj nereden aldin adres verirmisin? birde yan sanayi olarak cmona baska neler alabiliriz? Simdiden tesekkur.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmazda cancan adlı yerden aldım.aşağıda adresi belirteceğim.cmon için orijinal krom kaplama kapı kolu diye bir olay yok zaten.servislerin taktığıda dizayn adında bir mark.benim aldığım omsa en kaliteli kromlarda ömür boyu paslanmazlık garantisi var.ayrıca cam çıtası ve kapı koruma çıtaları kromları bulabilirsiniz omsa nın.istanbul yolundan şaşmaza girin göbekten dönüpkarşınıza 4yol ağzı çıkacak o göbeğe girip sağ çaprazdaki yolu izleyin 100-200 metre gittikten sonra sol köşede cancan göreceksiniz...

bu kromları üreten firmanın web adresi: http://www.omsaprime.com/urunler.asp

buda satıcının detaylı adresi:
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 1. cad. 9. sok No:1 ANKARA
Tel:2784792
GSM:05333982008(yusuf kızıltepe)
web: http://www.cancanoto.com.tr