C'mon Programlanabilir fonksiyonlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turrann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1-Gösterge ışıkları sürekli olarak yanar kontağı çevirdikten sonra.Gece-gündüz fark etmez.Park lambalarından bağımsızdır.Sadece park lambaları açıldığında ya da farlar açıldığında,akşam-gece olduğu mantığıyla gösterge ışıkları biraz daha düşük voltajda yanar fazla göz almaması için…

2-Kontrast ayarı dediğin şey senin arabanda melesef yok.Sadece tüm gösterge ışıklarıyla birlikte kısıp açabileceğin bir ayar düğmesi var.O da far düğmesinin yanındaki iki küçük düğmeden biridir.(ekran,teyp ve diğer panallerdeki aydınlatmaları komple kısar…)

3- ‘P4’ ü ‘on’ konumuna getirirsen,hıza duyarlı merkezi kilit aktif olacaktır.

Tam hizmet budur ;)

lastscanrw4.jpg

tesekkurederim zahmet oldu

yeni bi özellik öğrendim bugun uzaktan kumada da kapatma tuşuna basılı tutunca camlar otomatik kapamnıyor belki hepiniz biliyorsunuz ama benim için çok hoş bi özellik
ayrıca böyle enterasan tüm özellikleri bu başlık altında toplucam belki bilmeyen arkadaşlara yararlı olur

emniyet kemeri uyarı ışığını iptal etmeyi bilen varmı

ufak bir parça var onu alıp kemeri taktığın yere takıyorsun yanmıyor ve ötmüyor. Bu kadar basit.

ufak parça nerde var orjinal de mi yoksa sanayiden mi alıyorum beyin olarak kapattırma yok değilmi

kumanda ile açma tuşuna bastıktan sonra tekrar basınca farlar 30 sn boyunca yanıyor sebebini tam anlamadım

lead me to the car yol aydınlatma sisteminin neye yaradıgını anlamadım yardımcı olurmusunuz

araç kapalıyken açma tuşuna basıp sonra tekrar basınca far yanıyor
amacı ise "beni arabaya götür" demek olan bu fonksiyon ile c'monunuz sizi çağırıyor sahip ben burdayım diye :D

gece arabayı park ettikten ve anahtarı çıkardıktan sonra 30 saniye boyunca farlar yanıyor ki evinin yolunu daha rahat bulasın diye :)

Geri