Çok Basit Bir Şekilde 'Follow Me' Çalışıyor* 3-5 TL Maliyet

Astra da sağ ön kapının yanında torpidonun alt çaprazı da denilebilir orada.
ecu-location.jpg

Teşekkürler saolun.

benim arabanın önceki farlara follow me özelliğini kullanabiliyorum ama mercekli farları taktırınca artık kullanamıyorum. fardan mı kaynaklı yoksa xenondan mı bilmiyorum eskisi gibi bu özelliği nasıl kullanabilirim?

pekı ben arabayı stop ettıkden sonra anahtarı cekıp kapıyı acıp bır kez sellektor yapıyom bu ne :D 10 - 15 sn kadar sadece uzunlar ve arkada stoplar+gerı vıtes yanık kalıyor

Bu bahsettiğiniz özellik corsa c'de var. Ben de opcomla arabayı kurcalarken farkettim. Follow me özelliğini aktif ettim. Sinyal kolunu bir kere çekip bırakıp kapıyı kilitleyince farlar yanıyor. Yaklaşık 15–20 sn. yanık kalıyor ve sönüyor.

Daha sonra tekrar kapıları açınca farlar da yanıyor.

Bu bahsettiğiniz özellik corsa c'de var. Ben de opcomla arabayı kurcalarken farkettim. Follow me özelliğini aktif ettim. Sinyal kolunu bir kere çekip bırakıp kapıyı kilitleyince farlar yanıyor. Yaklaşık 15–20 sn. yanık kalıyor ve sönüyor.

opcom da hangi bölümde var, bende acaba aktif edebilirmiyim.

cihan benim kapıyı açtıktan sonra selektör yapınca yanıyor. diğer türlü denemedim ama kapıyı açtığımda aktif olmasını keşfedene kadar selektör yapmışlığım sonra başaramayıp araçtan çıkıp aracı kiltlemişliğim var ordan olmadığını tahmin ediyorum. şimdi benim araçta aktif mi değil mi :)

cihan benim kapıyı açtıktan sonra selektör yapınca yanıyor. diğer türlü denemedim ama kapıyı açtığımda aktif olmasını keşfedene kadar selektör yapmışlığım sonra başaramayıp araçtan çıkıp aracı kiltlemişliğim var ordan olmadığını tahmin ediyorum. şimdi benim araçta aktif mi değil mi :)

Abi kusuruma bakma, evirdim çevirdim, topladım çıkardım, çarptım böldüm ama yazdığını pek anlamadım. Bazen olur ya insan kilitlenir kalır, ben de öyle oldum :)

bence aktif değil. Evden arabaya gelirken kapıları açınca yanması lazım.

Bende olan durum şu:

Opcomla aktif ettikten sonra sinyal kolunu çekip kilitleyince lambalar yandı. 10–15 sn yanık kaldı söndü. Biraz bekledim kapıları tekrr açınca bir daha yandı.

Konağı takın, çalıştırın, tüm kapılar kapalı.
Sonra kontağı kapatıp çekin, sürücü kapısını açın ve sinyal kolunu sellektör yapar gibi geriye çekin.
O zaman yanacaktır.

Geri