combo 1.3 dizel yakıt tüketimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emr su
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emr su

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo 1.3 dizel almayı düşünüyorum ama yakıt küketimi nasıldır acaba?1.3 dizel aracı kaldırırmı?

abi bızde 2008 1,3 combo cıty plus var.. bir depo 140 TL gıbı doluyor otobanda 900 km normal sehır ıcı ıse 700-750-800 arası bır sey yapıyor.. yakıt tuketımı ıyı gıbı sankı.. ama aracın keyfıne dıyecek yok hayatta surucuyu yormuyor...içi epeyce genıs dısardan kucuk gozukmesıne ragmen gerceqden buyuk bı arac.. hele bır de bızımkı gıbı sıyah alırsan bır de camları fılm yapdın mı tam (: bmw deymıssın gıbı bır sekıl oluor (: tabıkı hayırlısı olsn..

bencede uygun bi yakıt tuketımı sergıler... 1.3 kaldırıyoki uretmişler:)

tork ne kadar?

bende 8. ayda aldım ve şehir içinde 18.5 kuruş gibi cüzzi bir yakıt tüketimi var 1.3 motor kaldırıyor fakat klimada zayıf kalıyor. ve düşük devirlerde iyi bir performans bekleme. genişliği yoltutuşu mükemmel bir otomobil rahatlığını veriyor bana göre yani ticari bir araçta olduğunu unutuyorsun çoğu zaman

arkadaşlar çok teşekkürler öncelikle ben combonun 1.7dti sini kullandım corsa c 1.3 cdti sini kullandım ikiside bana çok güzel geliyordu ama baya zaman oldu mazot fiyatları değişti ve 1.3 motorun combo kasasında ne tepki verceini tahmin edemiyorum hayırlısıysa bende siyah düşünüyorum güzel oluyor ...:)

merhabalar bende combo 1,7 CDTİ kullanıcısıyım aracımdan yakıt konuusunda gercekten çok memnunum 1,3 ile rasında pek bi fark yok.Alıcaksan 1,7 CDTİ tavsiye ederim.Gerek Güç Gerek Serilik Gerekse Yakıt tüketimi.Aldığına pişman olmassın diyebilirim gercekten.Vergiside 1,3 motorlarla aynı.1,3 motor rampa yukarı bayılır.

1.7 cdti olduğunu bilmiyordum 1.7 dti var sadece sanıyordum arasında yakıt küketimi olarak çok fark yoksa olabilir neden olmasın :)

devrini aldıktan sora ucuor ama normanlde 180 200 geçmemesi lasımda ben kullanrken 1 milyon yakıo valla :D almışken3 4 bin tele farkını verip 1.7 alsan daa ii olur

1.7 cdti olduğunu bilmiyordum 1.7 dti var sadece sanıyordum arasında yakıt küketimi olarak çok fark yoksa olabilir neden olmasın :)
1,7 CDTİ motorlar zaten 2006 dan sonra üretilmeye başlandı.1,7 CDTi tavsiye ederim memnun kalırsınız.

Geri