Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
işte yeni bir hafta daha başlıyor tüm emekçi dostlara kolaylık diliyorum.

bu arada kedimizin artık iyileşip o eşsiz dişleri ile pençesinide kullanarak garajı karıştırmasını bekliyoruz:)

S.A hayırlı günler hayırlı işler.

mustafa yeni görevin hayırlı uğurlu olsun .

kardeşim acayip adamsın hemen küsüyorsun.kırılacak ,darılacak ne var bunda.
bak ben hastayım ne arayan var ne soran( çok yüzsüzüm dimi)mustafa kardeşim, nihat abi,murat abi,ve sevgili yasin kardeşim,allah razı olsun .arayıp soruyorlar.bu bölüme bir vip yapalım diyoruz.

buda ya murat abi,yada yasin olsun bizler işlerden fazla vakit bulamıyoruz.ama yasin ve murat abi bunu hak ediyorlar.

mustafa yönetime iyice yakınlaştın artık rütbende var.çıtlatta bakı versinler şu işe;)

Herkese hayırlı sabahlarrrr...
Daha iyileşemedin mi Sinan. Nane limon bol C vitamini ve istirahat etmek yani yatmak gribin ilacıdır :)

Herkese hayırlı işler hayırlı haftalar bol ve bereketli kazançlar dilerim..

selamın aleyküm sevgili garaj.herkese hayırlı sabahlar.bereketli bolkazançlı hayırlı gir gün geçirmenizi dilerim.Allah işlerinizi rast getirsin.
Niyazi abi, Nihat abi nasılsınız?...
Sinan senin de bir an önce iyileşmeni dilerim kardeş.Niyazi abi doğru söylüyor.Nane limon yatak

abi hepsini denedim.ama ben rahat durmuyorum ki
nane,limon,ilaç tamam ama yatamıyorum.saolsun sevelerim rahat bırakmıyor hafta sonu:D

candan sağolasın şükür bugüne samsunda yaşam nasıl abi yağmur damlacıkları sıklıkla ıslatıyormu araçları.
abiler yeniden sizleri görmek güzel iş daha kolay geliyor ve bitirip hemen garaja geliyoruz.

dün araba pazarına gittim benim arkadaşa araba bakmaya abiler combolar uçmuş fiyatlar amanın iyi bakalım araçlarımıza pazardan gelince benim royali okşıyasım geldi:)

selamın aleyküm herkese hayırlı işler haırlı günler
mustafa yeni görevin hayırlı olsun

Geri