Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sinan normali o zaten sana grip mikrobu veriyor.. O Aşı sen grip olmayacaksın diye değil sadece gribi hafif atlatman için yapılıyor.. Birazda RANT olayı tamamen duygusal yani :).. Ben çocuklara grip aşısı bir kaç yıl yaptırdım ama bu yıl yaptırmıyorum doğal bağışıklık sistemleri güçlensin diye..

Ayrıca yaklaşık 8-10 aydan beri günde 2-3 litre veya daha fazla su içiyom ben.. Nedeni böbreklerde taş var mecbur içiyom :D Ama mecbur olmasam günde 2-3 bardak yemeklerden sonra ancak :)

NİYAZİ ABİ
ben kışın çok hasta olurum aşı falan vz geliyor.
genelde soğuk alğgınlığı boğaz ağrısı olur bende.

çok şükür başka biyik hastalık geçirmem.

abiler cümlemizi yaradan kalıcı hastalıklardan korusun grip vs vs tabi insanı daraltıyor bunaltıyor sonra hopp çöp kutusuna atar gibi atabiliyoruz.

mesai sona nihayet buldu herkese yaradan sağlıklı huzurlu bir akşam nasip etsin yarın güzel yüreklerinizde görüşmek umudu ile herkese iyi akşamlar.

akşamları yapılan sohpetleri sabah okumak çok güzel oluyordu özledim abiler paylaşımlarınızı yüreğinize kuvvet.

kepengi kaldıralım bismillah diyelim herkese yaradan kolaylık versin işleriniz yolunda araçlarınız maşallah alarak yol alsın.

Geri