Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi clarion lar var biraz pahalı 2000 tl üzerinde fiyatları alpine larda aynı fiyatlarda jvc var 1200 tl den başlıyor necvox filan var yine jvc gibi 1200 tl civarlarnda

Yasinciğim şu benim arka bagaj tarafından LED işini bir çözssen de bir akşam Ümraniye'de yine bir mini buluşmada halletsek veya senin arkadaşa Maslak'ta hallettirsek

Senden haber bekliyorum

ucuzları var murat abi ama çok kaliteli ürün değiller bu ürünlerde ben 2000 tl yi gözden çıkartırım valla :D

murat abi istersen bu akşam getirtim o ışıklardan senin için kablolarıyla beraber olmazsa biz bile takarız onları

murat abi o ışıklardan gelmemiş daha arkadaşa şimdi sordum bu arada benim arabada sorun varmış galiba arkadaş aradı yolda giderken tekleme yapıyormuş servise gösteriyormuş şimdi hayırlısı bakalım yine ne sorun yaptı bu combom benim
bi motorcu yakıttan olabilir demiş ama :(

Perşembe akşamına gelirse takarız LED'leri Yasinciğim

Ben bu zamana kadar Shell'den alıyordum ama

Bu aralar Opet'e döndüm

Perşembe akşamına gelirse takarız LED'leri Yasinciğim

Ben bu zamana kadar Shell'den alıyordum ama

Bu aralar Opet'e döndüm

bende shell eurodiesel +GTL kullanıyorum ama ne bilim eğer su katmışlarsa Allahından bulsunlar birazdan arkadaşı arıyıp bakıcam sorun neymiş deli olcam sonunda araçta arıza olunca moralim bozuluyor arabaya bişeyler ekleyince de keyfim cillop gibi oluyor

Geri