Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
biri balıkmı dedi:eek:

abi yapma kedinin yanında balık mevzusu olurmu hiç.

niyazi abi burası türkiye ilginç olaylar ülkesi.
parça ithalatı serbest ama o parçayı alıp takmak yasak.

yani esrarı yetiştir ama satma yada kullanma gibi:D

bakmayın siz combocular sitede çok popüler.
millet bizi konuşuyor.ama melii küsmüş combo culara.:D

adamlar astra gsi araçalarını satıp combo alacak neredeyse:kop:

Melii niye küsmüşkü Sinan.. Misafirperverlikte kusurmu etmişiz acep :eek: Kusurumuz varsa özür dilerim kendi adıma :sorry: :)

Ayrıca combolarımızı çok seviyoruz biz.. Yakında herkes combolu olacak :cool:

Yaw rahat bıraksınlar artık şu arabalarına güzel bakan adamları.. Trafikte 30 yaşında can ve mal ügvenliğini tehdit eden araba var onlara ses çıkarmazlar.. Yepyeni gıpgıcır arabalara yok farından yok filminden bahane bulup can sıkarlar.. :mad:

Tamam trafiği olumsuz yönden etkiliyorsa, çevredeki insanların can güvenliğini mal güvenliğini tehlikeye atıyorsa gerekli müdaheleni yap ama araba güzelleştirmek performansını artırmak namına bişiler yapılıyorsada karışma :(

valla niyazi abi şu söylediklerini trafik şubelerine çerçeve yapıp asmak lazım ve yasaları düzenleyenlere mail atmak gerek abi aynen dediğin gibi yaşlı araçlar ölüm saçıyor bizim burda aynı durağa iki kere benden yaşlı kamyon daldı bir sürü can gitti ama gel gör ki polisler çelik janta bile karışıyorlar sinirlenmemek elde değil.

selamın aleyküm garaj sakinleri.biraz geç kaldım ama yetiştim.herkese hayırlı günler.hayırlı mesailer.bol kazançlı bereketli günler dilerim.Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.

aleykümselam candan üstadım hoşgeldin valla garaj sakinlerinden birisi gelmeyince eksiklik hissediliyor bu hafta yoğun olmalı dostlar sıklıkla gelemesede selam vermeleri iyi olduklarını bilmemiz yeterli geliyor.

aleykümselam candan üstadım hoşgeldin valla garaj sakinlerinden birisi gelmeyince eksiklik hissediliyor bu hafta yoğun olmalı dostlar sıklıkla gelemesede selam vermeleri iyi olduklarını bilmemiz yeterli geliyor.
hamdolsun Nihat abi hala sesim çıkıyor.sabah işler nedeniyle vakit ayıramadım.ilk fırsatta ictimaya katılayım dedim.gayrı olmayalım.olsak da kazaniçi gayrı olsun...

bugünlerde okul müfradatı ağır gelebilir bebeler yeni heyecanla saldıray olabiliyor:) öğretmenlerine karşı ama bir kaç haftaya bişeycik kalmaz osmanımızda zaman buldukça gelir garajımıza.

Geri