Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet nıhat abıcım, cakma combo :D goruntu bıle farklı sımdı yuklıyım de bakalım

asagıdakı metnın turkce cevırısı,

Bu model, düşük yakıt tüketimi ile - yüksek tork motorları Opel Combo tanıdık faydalarını bir araya getiren, geniş yükleme kapasitesi ve başarılı bir tasarım - kontenjan, her gerçek araba fan heyecanla. Enstrümanlar ona bir 'gerçek hit' yapılmış alüminyum sportif pedallar ve topuzu olun. Ayrıca, renkli camlar, çekici jantlar ve sportif ızgara, yeni Opel Combo Sport dinamizmi vurgulamak

18.940 euro.
pahalı dııl mı ya ?

94398949.jpg

yan kapıların ordaki içeri çökük çalışma gördüm ön camda bir yazı gibi bişey var,
ama herkes gibi bende yeni combonun merakı içindeyim lakin ona gücümde yetmeyeceği için planım şudur ki yeni kasa çıkınca benim royali verip üstüne ekleyip 2007 ve üstüde olabilir 1.7 bir canavar alasım var yaradan herkesin kalbine göre versin.

BU DA COMBONUN BUTUN OZELLIKLERINI GOSTEREN BI HESAP CETVELI,

MOTORUNDAN TUTUNDA, ŞANZIMANINA KADAR SECIP HESAPLATABILIYORSUNUZ.
BU ARADA
COMBO 1.3 CDTİ İÇİN BİLE EASYTRONIC SANZIMAN YAPMISLAR.
AMA TURKIYEDE YOK :((

79303902.jpg

yan kapıların ordaki içeri çökük çalışma gördüm ön camda bir yazı gibi bişey var,
ama herkes gibi bende yeni combonun merakı içindeyim lakin ona gücümde yetmeyeceği için planım şudur ki yeni kasa çıkınca benim royali verip üstüne ekleyip 2007 ve üstüde olabilir 1.7 bir canavar alasım var yaradan herkesin kalbine göre versin.

Amin.. Allah (cc) gönlüne göre versin abicim :)

Ömer sende şöle bol para olcek.. Yapacağın çok şey var combona ..ben bunu anladım :)

Ellerine sağlık bilgiler için :) Şu otomatik vitesli araba bende istiyorum özellikle hanımın arabayı kullanabilmesi için ama nasip olmadı.. Combo nun otomatiği gelirse Türkiye ye denekemk almak isterim :D

Ya ozur dilerim yukarida 1.6 cdti dedim de
bu
1,6 cng ecoflex olan motor
dogalgazli yada biyometanla calisan motormus.
Benzinliye gore %80 daha eco muş daha cevreci bi motormus

Evet niyazi abi, cok haklisin
insallah otomatigi turkiyeye gelirde birer tane cekeriz altimiza

Değerli arkadaşlar Ömer ve Osman bencede çok pahalı... Türkiyede bu 22.000€-25.000€ ya çıkar bu da nerden baksanız 45 - 50.000-tl civarı olur.. Çok para çokkkk :(

Geri