Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sağlık olsun niyazi abim araca kalıcı bişey yapışmasında çamur vs vs temizlenir.

dün renkdaşımız terbiye verdikten sonra iri ve tüylü kediye maç dahada zevkli idi iyide oynadık rekoruda kırdık:)

selamın aleyküm herkese hayırlı günler bereketli bol kazançlar.
herkesin sağlığı sıhhati yerinde inşallah.
dün akşam nöbeti devraldık ama net koptu bağlayamadık.lanet olsun bu 3gye...

pek (sessiz)leştik iri gözlü kedimizde gelmez oldu ağa olduğunu unuttu galiba.

sessizi parantez içine aldım bursadan mesut arkadaşımız açmıştı garajı böylelikle yadetmiş olalım arkadaşımızı. yasak yediği için kendisi gelemiyor garaja.

s.a hayırlı günler
ağa köyünü unuturmu hiç nihat abi hep alşımda.dün murat abi ile telefonda görüştük.inanın çok yoğun tempo içindeyim.cuma günü yasin son dakikalarına yetişti gördü işi.

bu arada sevgili yasin beni utandırdın.

çok teşekkür ederim uygulamayı haenüz yapamadım.ama yapacağım ne zamandır istediğim bir şeydi çünkü.bu arada mustafaylada telefonda bir pazarlığa girelim şu temizlik işi için.:D

sinan ağam hoşgeldin tahmin edebiliyorum işlerini allah kolaylık versin.

Mustafa'ya bu konuyu ne zaman açacam diye düşünüyordum:) evet bizim garaja özel bir fiyat tarife verse şu işlemler yapılacak şu fiyata diye bizde zamanı gelen büyük temizlik için kararımızı versek bu arada sinan sen ilk baharda yaptırmıştın temizliği eski günlerinemi döndü dr amca yoksa bazı yerlerinimi temizletçen.

s.a hayırlı günler
ağa köyünü unuturmu hiç nihat abi hep alşımda.dün murat abi ile telefonda görüştük.inanın çok yoğun tempo içindeyim.cuma günü yasin son dakikalarına yetişti gördü işi.

bu arada sevgili yasin beni utandırdın.

çok teşekkür ederim uygulamayı haenüz yapamadım.ama yapacağım ne zamandır istediğim bir şeydi çünkü.bu arada mustafaylada telefonda bir pazarlığa girelim şu temizlik işi için.:D

sinan abi ne utandırması ya böyle düşünürsen beni üzersin
şu uygulamayı biran önce yapta görelim ben zaten opel logosunu sökemedim deli oldum.

sinan abiyi cuma günü gördüm telefonu bi türlü kapatamıyor bide önünde 2 telefon birini kapatıyor diğerini açıyor :) Allah kolaylık versin herkese

Geri