Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hosbulduk bakıodum öle orjınall combolara :)) benımkı gecen altı ay once öldü ölüyü tekrar dirilltik eskisi gibi deil bı yarısı gıttı şu siyah angellı olan cok hosmus bı turlu hayata gecıremedıgım bı proje hasta oluyorum su merceklı farlara

hosbulduk bakıodum öle orjınall combolara :)) benımkı gecen altı ay once öldü ölüyü tekrar dirilltik eskisi gibi deil bı yarısı gıttı şu siyah angellı olan cok hosmus bı turlu hayata gecıremedıgım bı proje hasta oluyorum su merceklı farlara

:)
orjinaldir iyidir combolarımız:)

buda benden

Ekli dosyalar

• PIC_2873.webp
    PIC_2873.webp
    10.7 KB · Görüntüleme: 19
  • PIC_7147.webp
    PIC_7147.webp
    9.8 KB · Görüntüleme: 13
  • PIC_0227.webp
    PIC_0227.webp
    32.6 KB · Görüntüleme: 14
hayırlı geceler garaj...
Nihat abi bakalım sabah yine 8:20 - 8:23 arası mesaj atacak mısın ? :)
Ben şimdiden hayırlı sabahlar mesajımı yayınlayayım...
vesselam

beklenen şarkı bestelenmeden ben yine geldim dost insanların sevgi köşesine herkese saygı selam olsun.

osman okullar tatil bugün mola verip dinlenirsin biz emekçiler geldik usuldan kurulalım vuslatsız yani ayrı gayri olmayan bir günümüz olsun sağlıcakla.

bu arada erman hoşgeldin aracın oldukça güzel maşallah diyelim bolca paylaşımlarını bekleriz.

Herkese hayırlı sabahlarrrr... Rabbim hayırlısından bol ve berektli kazançlar versin...

Nihat abi okullar niye tatil anlamadım. İstanbulun kurtuluş günü içinmi?

Bu arada tüm İstanbuldaki arkadaşların kurtuldukları günü kutlarım.. İyiki kurtarılmışsınız :D

selamın aleyküm garaj sakinleri
erman aramıza hoşgeldin aracın güzel ama galiba kazası var geçmiş olsun

Geri