Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abiler bugün okuldan bakkala geçtim mesai bitimnde, yaklaşık 700 metre kadar mesafe bakkal.
alışverişimi yaptım kontağı çevirdim araç çalışmadı 2 kez daha denedim yine olmadı. anahtarı çıkardım taktım çalıştı ?
sebebi nedir neden böyle bişey yaptı?
aynı olay bir kez daha olmuştu?
şunu da ekleyeyim çok az mazot kalmış arabada bu yüzden olabilir mi?

abiler bugün okuldan bakkala geçtim mesai bitimnde, yaklaşık 700 metre kadar mesafe bakkal.
alışverişimi yaptım kontağı çevirdim araç çalışmadı 2 kez daha denedim yine olmadı. anahtarı çıkardım taktım çalıştı ?
sebebi nedir neden böyle bişey yaptı?
aynı olay bir kez daha olmuştu?
şunu da ekleyeyim çok az mazot kalmış arabada bu yüzden olabilir mi?

immoblzer hatasından kaynaklandıgını düşünüyorum ben aynısı bendede oluyor sen yıne ıkı sefer ugrasmıssın ben yarım saat debelendıgımı en son cıleden cıkıp vurdumaya kadar gıttıgımı hatırlıyorum tabı bu olayın farkında deıldım o zamanlar taaaki bi arkadaşım beni uyandırana kadar bu durumda çözümüm anahtarı cıkartıyorum türk usulü anahtarı bı kac kez saga sola vuruyorum takıyorum tık tek seferde alıyor sendeki bu sebeptendir herhalde

şu ana kadar bir öneri gelmedi ilk hazırladığım çalışma, fikirlerinizle şekillenecek...

Ekli dosyalar

• logo_1.webp
    logo_1.webp
    3.2 KB · Görüntüleme: 18

Ben garage kelimesi yerine en azından birazcık '''Türkçeleştirilmiş''' şekli olan "garaj" kelimesinin kullanılmasından yanayım.
"Combo Garajı" olmalı
vesselam...

Geri