Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok arada sırada böle oluyor kafaya takmayın yakında dolar taşar buralar

hayırlı sabahlar hayırlı haftalar ekmek teknelerimizde yaradan kolaylık versin bol kazançlar.

bülent üstadım ikinci logonda benim hoşuma gitti başka seçeneklerinde varsa bekleriz.

dün bolu yedi göllere gittim böyle bir doğa harikası olamaz son bahar olmasından dolayı dökülen yapraklar hafif soğuk bolu merkeze 45.km olmasından dolayı insanda azdı gerçi dışışleri bakanı babacan gelmiş mangal keyfi yapıyordu:)
fotoğrafları gün içersinde paylaşırım.

bu arada sanver hoşgeldin paylaşımlarını her daim bekleriz.

Tüm garaj sakinlerine hayırlı sabahlar.. İyi haftalar bol bereketli kazançlar inşallah..

Nihat abicim nasılsın.. Yusuf günaydınn
Sanver aramıza hoşgeldin...
Bülent logolardan ikincisi opel amblemli olan benim hoşuma gitti :)

GAraj sakin bugünlerde. Ben şahsen kış gelmeden şehirdışındaki işleri bitirmeye çalışıyıorum.. Herkeste öle galiba :)

Bir nazar boncuğu takalım garajımıza ..Nazarmı değdi ne.. MAŞALLAH garajımıza.:D

Bolu Yedigöller Milli Parkı

img7427z.jpg

img7428a.jpg

img7429z.jpg

img7434am.jpg

img7442z.jpg

img7300k.jpg

img7321u.jpg

img7324p.jpg

img7327p.jpg

img7328e.jpg

img7337w.jpg

img7345c.jpg

img7352g.jpg

img7362o.jpg

img7363z.jpg

img7368g.jpg

img7370j.jpg

img7372pb.jpg

img7384.jpg

img7388f.jpg

Niyazi abim sağolasın şükür bugünlere mavişini tez zamanda çek abim garaja özledik seni,
yaşam inişi çıkışı ile devam ediyor dediğin gibi garajımıza bir nazar boncuğu takalım.

img7389e.jpg

şimdi sinan demeden ben yazayım antepte rekorumuzu bozan top bu işte:)

img7397r.jpg

hani derlerya köprüden geçene kadar ayıya dayı de diye valla burası öyle bir yerki burda ayı adama dayıyı bırakın herşeyi dedirtir:)

img7400tc.jpg

img7414z.jpg

img7423or.jpg

img7424z.jpg

img7426.jpg

gizli bahçeleri olan ülkemin her yanı sonbahar tadında sizlerinde yürekleriniz her zaman kucak açan mevsimler gibi olsun dostlar.

img7389e.jpg

şimdi sinan demeden ben yazayım antepte rekorumuzu bozan top bu işte:)

img7397r.jpg

hani derlerya köprüden geçene kadar ayıya dayı de diye valla burası öyle bir yerki burda ayı adama dayıyı bırakın herşeyi dedirtir:)

img7400tc.jpg

img7414z.jpg

img7423or.jpg

img7424z.jpg

img7426.jpg

gizli bahçeleri olan ülkemin her yanı sonbahar tadında sizlerinde yürekleriniz her zaman kucak açan mevsimler gibi olsun dostlar.
abi dün bağırıyorum arabadan nihat abi nihat abi bakan yok soora geçtim sen değilsin

deniz gezideydim arabada boş durmadı o bir emekçi o bir çalışan:)

foto işini ne yaptın deniz ben bu akşam yağmur fotoya gidecem senin talebide söylerim yardımcı olurlar.

Geri