Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sıcak çaylar için tşk yasin mis gibiydi:)

gerçi çay içmeye gelen yok demlik usuldan kaynasın gelen olursa veririz.

pazar günü sapancaya royalle gitme durumu var biraz foto çekeyimde garajımız renklensin.

Herhese selam arkadaşlar!.. Yaa uzun süredir giremiyorum garaj a kusura bakmayın!.. Başım da öyle bir bela wardıkı ancak toparlayabildim kendimi!.. Özlemişim walla yaa opelim net i tıklatabilmek bile o kadar güzelki anlatamam!.. Geçenlerde Mustafa'yı gördüm Bursa'ya gidiyodu!.. Yol çalışmasından dolayı baya bi uzun sürdü yakalamam!.. Ama en sonunda ayak üstü 2-3 dk. sohbet edebildik :)

Herkese Merhaba Sevgili Arkadaşlar
İşlerin yoğunluğundan fazla giremiyordum

Eeeee artık bir mangal yapmanın zamanı geldi değil mi...

Yasin kardeşim bir Ümraniye'ye geldi yüzünü görelim

Şu benim LED işini bir halledelim

Bir de seni göreyim

mutlu hoşgeldin belar uzak kalsın kardeşim sıklıkla garajımıza bekleriz.

senin ilanı sahibinden.com da bir ay önce görmüştüm üzülmüştüm satmadığına sıkıntılarının bitmesine sevindim almak zor satmak çok kolaydır alım satıma bile 1 teklik civarında toplamda para gidiyor comboya devam kardeşim.

murat abi cebini arıyacaktım neler oluyor diye abim her zaman dersin iş olsun ekmek teknesine odun atalımda zamanla herşey olur işlerinde allah kolaylık versin abiciğim mangal zamanı dediğin gibi geldi organize olalım abiciğim.

murat abi cebini arıyacaktım neler oluyor diye abim her zaman dersin iş olsun ekmek teknesine odun atalımda zamanla herşey olur işlerinde allah kolaylık versin abiciğim mangal zamanı dediğin gibi geldi organize olalım abiciğim.
Evet haklısın kardeşim..
Önümüzdeki haftaya bir gün ayarlayalım da bir görüşelim

Herhese selam arkadaşlar!.. Yaa uzun süredir giremiyorum garaj a kusura bakmayın!.. Başım da öyle bir bela wardıkı ancak toparlayabildim kendimi!.. Özlemişim walla yaa opelim net i tıklatabilmek bile o kadar güzelki anlatamam!.. Geçenlerde Mustafa'yı gördüm Bursa'ya gidiyodu!.. Yol çalışmasından dolayı baya bi uzun sürdü yakalamam!.. Ama en sonunda ayak üstü 2-3 dk. sohbet edebildik :)

valla bende anlamadım bi anda ne oluyor diye :) babamda kim bu dedi bende bilmiyorum bi bakalım dedim :) bazan durduranlar oluyor bende normal karşıladığım için :)

aleykümselam yasin günaydın metin abim kara gözlü kedimiz günaydın.

abi valla ben alıştım benim royale şimdi bursada ekmek kazanıyor gelsede okşayıp sevsem diyorum:)
öncedende söylemiştim 1.7 ile değiştirirsem süper olur motor hacmi bana yeterli ama işte bazen sıkıştırmakta gerekiyor keretayı bide tabi arka kapısı her aynadan bakışımda gözlerime çarpıyor:)

abi bursada ne işi var

açalım garajı selam eyleyelim dostlara sağlık huzur dileyelim cümlemize.

Osman herşeyin hayırlısı diyelim ani aldığın bir karar değildir inş.
fiyat olayı ise bir sürü etken var biliyorsun ama tok satıcı ol aciliyetin yoksa.

harun hoşgeldin.

Abi ani karar değil aslında ama şimdilik duruyor satış.
Nişanlım satmamı pek istemiyor ben de kıyamıyorum ama benim araç alım satım işleri biraz hızlı gelişiyor.

hayırlısı bakalım.

Geri