Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi özellikle neskara hiç güvenme ben gittim oraya adamlarla tartıştık hatta rezil bile ettim hiç biri işini bilmiyor

Mustafa kardeşim biliyorum Benim bir arkadaşımda Chevrolet Lacetti yüzünden tartıştı onlarla ama ilk etapta oraya götürdüm, asıl ustam zaten ayrı Opel yetkili servisinde Ustalık yapmış ve ayrılıp kendi yerini açmış bir ustam var...NESKAR a güvenim yok zaten...

Sevgili Dostlar son durum::(

Combom bu sabah yine çalışmadı. Ustamla telefondaki irtibatımdan sonra aracın sigorta kutusundaki oynamalarım neticesinde çalıştırdım. Aldım ustamın dükkanına bıraktım geldim. Orada tekrar denediğimizde çalıştı. Bıraktık oraya pazartesi günü arıza verdiğinde elktrikçiye gösterilecek, kablo demeti tek tek kontrol edilecek, büyük ihtimal MOTOR TESİSATI denilen kablo demeti + sigorta kutusu tamamen değiştirilme yolu denenecek. Parçacılara şimdiden haber bıraktık, sizin de bilginiz olsun artık sadece combo modellerinin mi olur? yada diğer opelllerdende uydurulabilirmi? Araştırıyoruz bakalım...:(
Bu arada Fiat Albea ların motoro tesisatı uyuyomuş diye duydum, haberi olan bilgi verebilir mi?

Sevgili Dostlar son durum::(

Combom bu sabah yine çalışmadı. Ustamla telefondaki irtibatımdan sonra aracın sigorta kutusundaki oynamalarım neticesinde çalıştırdım. Aldım ustamın dükkanına bıraktım geldim. Orada tekrar denediğimizde çalıştı. Bıraktık oraya pazartesi günü arıza verdiğinde elktrikçiye gösterilecek, kablo demeti tek tek kontrol edilecek, büyük ihtimal MOTOR TESİSATI denilen kablo demeti + sigorta kutusu tamamen değiştirilme yolu denenecek. Parçacılara şimdiden haber bıraktık, sizin de bilginiz olsun artık sadece combo modellerinin mi olur? yada diğer opelllerdende uydurulabilirmi? Araştırıyoruz bakalım...:(
Bu arada Fiat Albea ların motoro tesisatı uyuyomuş diye duydum, haberi olan bilgi verebilir mi?

geçmiş olsun abi...inşallah çözersiniz sorunu

şuanda canımı sıkan bi mevzu var onunla ilgili çalışmalar yapıyorum ne yapıcam bilmiyorum

hayırlı sabahlar güneşin ışıkları yer yüzünü ve sizleri ısıtsın dostlar.

Bülent üstadım en kısa sürede inş sorunu halledersin.

Mustafa hayrolsun kardeşim seni üzen bizide üzer inş çözülür sıkıntın.

ve işte mutlu son dün bizim yüzümüz güldü yarında sizlerin güler arkadaşlar tüm Türkiye sitrese girmişti maç bitti kurtulduk:)

selamün aleyküm hayırlı işler hayırlı günler herkese bülent abi tekrar geçmiş olsun inşallah sorun biran önce çözülür
mustafacım canını sıkma kardeşim Allah herşeyin bir kolaylığını verir
bu arada Galatasaray yanlış formayla çıktı maça keşke mor formayla çıksaydı yenmek için gelmişlerdi yazık olduu :)

herkese günaydın hayırlı sabahlar hayırlı bolkazançlı bir hafta geçirmenizi dilerim.
uzun zamandır uğrayamadım herkesten çok özür dilerim.
işler biraz yoğundu ama atlattık şükürler olsun.bu arada Nihat abiciğim can-ı gönülden kutlarım.

yasinim candan abim niyazi abim saygılar sevgiler.

dün maça başka bir kişide bu duyguyu tatsın diye kendim gitmedim:)
mutluyuz şükür bugünlere insan bir sürede olsa sıkıntıları unutuyor.

candan abim samimiyetle söylüyorum özledik seni abiciğim fırsat buldukça gel abiciğim yasin çay ısmarlıyor hepsi bana kalıyor:)

Geri