Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kimsecikler yok etrafta
nihat abi anılın dediği gruba katılıp bişiler yazdım göz atmanı tavsiye ederim :)

yasin bende girdim karaladım bişeyler daha çok yazacaktım ama terbiyem elvermedi adamlar kafayı yemişler tek kelime yok eksi olarak araçlarımız hakkında yazılan ama demek ki zorlarına gitmiş bizim güzeller:)

selamün aleyküm hayırlı işler hayırlı günler herkese
nasılsınız bakalım garaj sakinleri
murat abi bu ara çok gelemiyorsun garaja gözün arkada kalmasın sabahları nihat abiyle ben kepenkleri açıyoruz :)

vee yarınnn büyük günn safirim bi aksilik çıkmazsa hazır olacak :)
O zaman Ümraniye'de bir buluşalım yaa özledim

Aleykümselam Alper yeminle aklımdan geçtin görüşemedik bir türlü garaja gel arada özledik seni paylaşımlarını.

mangal olayı olursada haber ederiz.

akşam oldu mesai sona geldi yol alalım yuvamıza kalın dostlar sağlıcakla.

Abi siz gelemediniz buraya valla :) Oralarda mangal olsa anında gelirim. Zaten aralık ayına kadar geldim geldim :) Eleman askere gidio bi 15 ay anca forumda görürsünüz beni :)

murat abi yarın büyük ihtimal ümraniyede olacağım ararım seni abi :)
anılın dediğine katılıyorum adamlar traktörle geziyor bizim combolarımızı kıskanıyorlar :)
alper abi hoşgeldin görünmüyosun uzun zamandır yolum bi düşmüyor kocaeli tarafına ama bigün gelicem inat edip :)
çok sevdiğim bi abim var orda ford da çalışıyor onada uğrarım gelmişken

murat abi yarın büyük ihtimal ümraniyede olacağım ararım seni abi :)
anılın dediğine katılıyorum adamlar traktörle geziyor bizim combolarımızı kıskanıyorlar :)
alper abi hoşgeldin görünmüyosun uzun zamandır yolum bi düşmüyor kocaeli tarafına ama bigün gelicem inat edip :)
çok sevdiğim bi abim var orda ford da çalışıyor onada uğrarım gelmişken
Hadi yapalım mı bir sürpriz
Gidelim senin safirle
Yakalım orada mangalı ne dersin ?...
Sorarız Nihat ve Sinan'ı da alırız
Varmısın

Geri