Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
vay vay vaaaayyy abi gıcır COMBOlara bak be hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.

yaw senin olduğunu biliyorum ama sakalların bile beyazlamış abi resimini biliyorum ama şaşırdım ondan sana devamlı sordum hangisiydin diye abi :)
abi zincirlikuyu mezarlığının arkası servisten herkes memnun ayrlılıyor

Bu forum çok yıprattı beni mustafam saç sakal ağardı:) yaw aslında resimde de beyazlar var ama küçük resimde belli olmuyo. yaşta 37 normaldir diyelim. moral bozmayalım, bidahakine selektörle deil iteleyerek gelirim ona göre:)
mezarlığın arkadaki servisi duymuştum... gerçi yapılacak bişii kalmadı neyse bi ara gideriz yakın zatii bana...

Burak Bey araçlarınız hayırlı olsun gözünüz aydın olsun maşallah diyelim yaradan nazardan saklasın size şirketinize bol kazançlar kazanmanızda comboların etkisi inş bolca olur.

Burak hayırlı olsun araçlarınız çok güzel maşallah.. Allah(cc) kaza bela ceza vermesin inşallah :)

Bu forum çok yıprattı beni mustafam saç sakal ağardı:) yaw aslında resimde de beyazlar var ama küçük resimde belli olmuyo. yaşta 37 normaldir diyelim. moral bozmayalım, bidahakine selektörle deil iteleyerek gelirim ona göre:)
mezarlığın arkadaki servisi duymuştum... gerçi yapılacak bişii kalmadı neyse bi ara gideriz yakın zatii bana...

yaşlısın ama karizmasın abicim :)

Burak Bey araçlarınız hayırlı olsun gözünüz aydın olsun maşallah diyelim yaradan nazardan saklasın size şirketinize bol kazançlar kazanmanızda comboların etkisi inş bolca olur.
Çok Teşekkür ederim güzel temennilerin için Allah utandırmasın diyelim bu arada perdelerin resimlerini çektim ama benim içime pek sinmedi haberin olsun. İki günde rulosundan çıkar gibime geliyor az sonra ekliyecem foto...

Geri