Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:)
b-277815-combooo.jpg

merhaba arkadaşlar bizde yeni combo aldık 1 aylık daha hemen fotoshop yapiim dedim bi 1 depoyla klima 1-2 aat açık istanbul dan mersin'in mut ilçesine kadar gittik yakıt konusunda çoq ekonomik araç modifiye ehliyeti aldıktan sora başlıcam

80 Geçme Sende Yaparsın Melih Ama 80 Geçmeyterekte O Kadar Yol Nasıl ßiTer....

Ümit Aramıza HoşGeldin Keyifli Forumlar
Kazasız ßelasız Sürüşler...
Photoshop Güzelmiş...
Jantlar Sanki ßiraz Ayarsız Olumş...

15 günde 4000km yaptık ortalama ortalama 5.5 -6.0 litreydi hep sollamalarda yetmiyor 1.3 :D sabit 80-90 kmh gidemedik 90-140 arası yola göre otobanda rampada 100 le giderken istediğiniz kadar gaza basın hareket yok.Ama şehir içi arabada tek başımayken fena değil
İzlenimler plastik aksamdan sürekli ses geldi kelebekler,bagajdaki plastik kapaklar sağ camda sorun vardı takılıyordu bu sefer tamamen açtıktan sonra kapanmıyor(elimizle desteklemeden) arka koltuk kancasından ses geliyordu onu kendim hallettim :) bir kaç resim çektim ama hep kirliydi araba :D

CMb Duymamış olayım o söylediklerini ßizim araba Bagaj full dolu arkası görünmüodu + 4 Kişi Araßa Yine Canavar Gißiydi Sollamalarda Falan Müthişti Rampalarda ZAten KMuhteşem Tartışılmazdı Kedi Gibi Tırmanıyodu Araba Maşallah....

MErhaba Murat Aßi Nerdesin GÖrünmüosun Hiç... Yine Tatil Modundamısın Yoksa...

saol mesut yorumun için öyle gösterili bşi yapmak istemedim yapmak istediklerimi yaptım...

Geri