Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi Mübarek Olsun
Yüce Mevlam bu Mübarek Ramazan ayında tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, fitrelerimizi ve zekatlarımızı kabul eylesin
Yüce Mevlam Hepimizin günahlarını affetsin
Kazasız, belasız günler nasip eylesin
Vefat eden yakınlarımızın ruhlarına ettiğimiz duaları kabul eylesin
Geride kalan yakınlarımıza sağlık sıhhat versin
Hastalarımıza şifa
Dertlilerimize deva versin

Yüce Mevlam nice Ramazaları ve Kadir gecelerini yaşatması niyazıyla
İslam Alemini her türlü felaketten korusun

Herkese iyi sahurlar.hadi bakalım son iki gün Ramazanı da bitirdiniz ya helal olsun.
Bayramda yolculuk varmı yoksa sabit mi geçireceksiniz.Bayram gidi eski bayramlar...

Selam garaj nasılsınız. Bugün sabah uyandım arka sağ stop lambasını sanırım dikiz aynası sürterek kırmışlar. Yenisini arıyorum bilginize.

Ben normal ciddi kullanıcıdan bahsetmiyorum ama Sezai abi. Adam gitmiş 1.5 Milyarlık motora 300 ytl'lik yalandan xenon takmış. benim bahsettiğim grup bunlar. Neyse.

Teşekkür Alper;
Beni ciddi kullanıcı sınıfına koymuşsun, yalandan xenon konusunda da haksız da değilsin hani. ;)

Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi Mübarek Olsun
Yüce Mevlam bu Mübarek Ramazan ayında tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, fitrelerimizi ve zekatlarımızı kabul eylesin
Yüce Mevlam Hepimizin günahlarını affetsin
Kazasız, belasız günler nasip eylesin
Vefat eden yakınlarımızın ruhlarına ettiğimiz duaları kabul eylesin
Geride kalan yakınlarımıza sağlık sıhhat versin
Hastalarımıza şifa
Dertlilerimize deva versin

Yüce Mevlam nice Ramazaları ve Kadir gecelerini yaşatması niyazıyla
İslam Alemini her türlü felaketten korusun

Nede güzel özetlemişsin sevgili Murat, eklenecek bırak konuyu, kelime bile bulamadım.
Tebrik ve takdir ediyorum.

Tüm garaj halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bayramınızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Sağlık başarı ve mutluluk dileklerimle. Abilerimizinde ellerinden öperim.

Hayirli Bayramlar
Yüce Mevlam Nice Bayramlari Hep Birllikte Saglık ve Mutluluklarla yaşatması dualarıyla

Geri