Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
samet nereye gidiyon ?

hmmm ok ;)

bugün mesutun arabasını gördüm :) babası kullanıyordu askerin emaneti diye bu arada bpr power kullandık hiç bir işe yaramıyor bilginizeeee

abi şu öss saçmalığı olmasa gerçekten atlar arabaya depoyu fulleyip gelirdim ama işte bazı baskıcı kurumlar bağlıyor elimizi kolumuzu ne yaparsın :D

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar..

Yeni lastiklerimi aldım ve taktırdım.. 4 adet MİCHELİN ENERGY E3A (Üretim yılı 4707) (Ölçü 185*60*15)
Bunun yanında oto paspası hediye ettiler.. Bunun yanında 1 yıllık MİCHELİN yol yardımı hediye ettiler.. :) Fiyatı 145 x 4 = 580-YTL World karta 7 taksit yaptılar istemedim ama :)

Arabayı lastikleri taktırdıktan sonra iç dış güzel bi yıkattım veeeee 1 saat sonra nerden geldiği belli olmayan bir bulut ve şakır şakır sabaha kadar bir yağmur :D

300-500 km sonra ROT BALANS ayarı yaptırmam gerekiyormuş.. Ben arabayı 2005 ocak ayında sıfır aldım ve bu zamana kadar tamir için lastikte söküp taktırmama rağmen hiç yaptırmadım kimsede git yaptır demedi.. Bu ROT BALANS ne zaman yaptırılır ve faydası olur bilen arkadaş bi söliyiverir mi?

günaydın arkadaşlar..

Yeni lastiklerimi aldım ve taktırdım.. 4 adet MİCHELİN ENERGY E3A (Üretim yılı 4707) (Ölçü 185*60*15)
Bunun yanında oto paspası hediye ettiler.. Bunun yanında 1 yıllık MİCHELİN yol yardımı hediye ettiler.. :) Fiyatı 145 x 4 = 580-YTL World karta 7 taksit yaptılar istemedim ama :)

Arabayı lastikleri taktırdıktan sonra iç dış güzel bi yıkattım veeeee 1 saat sonra nerden geldiği belli olmayan bir bulut ve şakır şakır sabaha kadar bir yağmur :D

300-500 km sonra ROT BALANS ayarı yaptırmam gerekiyormuş.. Ben arabayı 2005 ocak ayında sıfır aldım ve bu zamana kadar tamir için lastikte söküp taktırmama rağmen hiç yaptırmadım kimsede git yaptır demedi.. Bu ROT BALANS ne zaman yaptırılır ve faydası olur bilen arkadaş bi söliyiverir mi?

Valla rot balans Lastikler Söküldüü zaman bile bozulur kaldırıma dayarsın lastiği bozulur altını vurursun bozulu ROT bozuksa araban sağa sola çeker BALANS ın bozuksa arabanın direksiyonunda titreme yapar rahatsız eder buda seni ;) Bence Yaptır...

Geri