Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhaba murat abi. bu arada muayene yapıldı. ığdır özel servisinde yaptırdım.arka kemerleri sormadılar.ama bir araba yarım saat uğraş veriyorlar.tırlar 45 dakikada çıkıyor .11 de gittim akşam 6 da çıktım.neyse 2 sene daha uğramam artık:)

Garajın kapıları uzun zamandır açılmamı
Herkese bir Merhaba diyelim

Murat abiiiiiii

senin arabandaki sorunu bende yaşadım... Hatta bu forumda vardı yazmıştım....

Sol ön ve arka acayip su olmuştu.. Valla balık at yaşar akvaryum gibi..
Özel servise gittim bulamadılar. Auto King e gittim bir gün kaldı bulamadılar.

En son yetkili servise gittim.. Abi dediler su tutuyoz su alıyor ama nerden bulamadık dediler ve ön göğüsü tamamen sökmeye karar verdiler.. Öyle de yaptılar ve Allaha şükür şiddetli yağmurlarda bile su almadı be 1 yıldan beri problem yok su almıyor..

Sorun alarm takılırken açılmış olan bir deliğin kapatılmamasıymış ve öyle pis bir yerdeymişki anca ön göğüsü sökünce görmüşler.. Yetkili servis öle dedi :)

Maliyeti bana 150-YTL ön güğüs sökme takma işlermi falan ;)

Linki de buldum ahanda link fikir olur inşallah abi ;) http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=20528

Son düzenleme:
Ayrıca herkese sevdikleri ile beraber
Mutlu başarılı SAĞLIKLI bereketli kazasız ve belasız nice yıllar dilerim..

Geçmiş olsun kurtulmuşun Niyazi
Ben de bakalım bu hafta sonu götüreceğim arabayı ustaya
Usta buldu gibi
Senin dediğin gibi benim de ön tarafa takılan ve iyi silikonlanmayan bir delikten giriyor
Yani arıza bulundu yapıldıktan son bakacağız bir daha su giriyor mu diye
Sevgilerle

Herkese Mutlu Yıllar...
Muayene işi ßittii 1 sene uğramayız TÜVTÜRKE Tek sorun yangın tüpü oldu onuda aldık hallettik allaha şükürler olsn..

herkesin yeni yılının mutlu huzurlu ve başarılı geçmesi dileğiyle

bu arada arabaya kol dayanağı taktırdım fotğraflarını çekip en yakın zamanda sizinle paylaşıcam

Geri