Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
herkese merhaba..

Mustafa beyin verdiği veriler oldukça güzel demek oluyorki uzun yolda şehir dışında 1000 km bir depoda görmek amacımız olmalı.

bu arada Mustafa bey aracınız 1.3 sanırım daha önceki yazılardan aklımda öyle kalmıştı.

nihat abi öncelikle tanıştığıma memnun oldum. evet veriler birer gerçek olup sizlerinde faydalanmasını istiyorum

ıngaaa benımkii 1.7 vee max 875 gordumm birazz daha zorlasamm belkii 900 goruru ama aslaa ustunu gormezz ıngaaa ıngaa :D:D

neysee abicim tekrardan hosgeldinn.. aramızaa... ii forumlarr

garaj sakinleri selam olsun siz sıcak dostlara..

Mustafa kardeşim evet bilgilerini paylaşman bizleri mutlu ediyor ben aracı alalı bir ay olmadı uzun yol yapamadım ama ilk çıktığımda gözüm hep km de olacak 90 üstüne fazla çıkmadan devirli kullanarak 1022 km rekoruna yaklaşmaya çalışacam.

aracım rot istiyor allahtan pahalı değil yoksa ödemeler yanında araca sene sonuna kadar takviye yapamıyacam bu yüzden araçla ilgili benden fazla gelişme olamıyor sadece araç içine sütlü bir bakım birde dışına cila var ilk planda ama hedef kesinlikle baklava tipinde bir çelik jant.

garaj sakinlerine sağlık huzur mutluluk diliyorum araçlarımıza olan sevgimiz hiç bitmesin.

Nihat Bey;
Hayırlsıyla zamanla yaparsınız sırası geldikçe
Bu arada sizin jantlar orjinal çelik jant değil mi ?...

Bu arada aracın fotoğraflarını da büyük bir merakla beklemekteyiz

Sevgilerle

Bugün parçacıdan Comboya sibop kapağı ve anahtarlık aldım :)

12619354_0.jpg

Geri