Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı Yolculuklar Sevgili Nihat;

Sağlıcakla git, sağlıcakla gel

Leblebimiz de unutma (Şaka, şaka, şaka)

Yolun açık olsun

abi leblebi getircem tabiki hemde imalatçıdan alacam biletleri almaya geldiğinizde ikram ederim abi.

güzel dileklerin için sağolasın abi allah razı olsun sizler sıcak samimi yaklaşımlarınız ile ve aracımın şeker gibi oluşu ile opeli comboyu çok sevdim iyiki varsınız her zaman paylaşımlarda görüşmek üzere abi saygılarımla.

hava durumuna baktım eksi derece bir kastamonuda var yollarda don olmasında combomuz sağolsun sıcacık tutuyor bizleri.

Dualarımız seninle
Yolun açık olsun

Yol izlenimlerini burada paylaşmanı bekliyoruz

Sevgilerle

Herkese merhaba murat abi garaj listesinde benm adım yok:cry::cry:valla çok üzüldüm nese olur böle şeyler uzun zamandır garaja girmiyordum artık sıklaştıracam:) bizim araba yakın zamanda girecek 30bin bakımına da inşallah arabayı sabah verir akşam alırız bu aralar masraf fazla gibi ama :) bakım, muayene, vergi falan belki de komple temizlik nano koruma iç temizlik ve çizik giderme yaptırabiilirz fiyat araştırıyorum yanlız xenon farı olmayanlara bir tavsiyede bulunayım bence taktırın yahu ne kadar güzel bir şey geçen bi arkadaşımın arabasına bindim normal farlardan bide bizim comboya geçince farkı anladım hele ki aydınlık olmayan yollarda valla çok güzel şiddetle tavsiye ederim. Birde bizim tavan portbagaj kapakları kayboldu nerden bulabilirm bilgisi olan varmı?

COMBO GARAJ LİSTE SON HALİ

1- SeSSiz (CaDDe 16 MeKan YerAltı...)
2- Combo_Murat (İstanbul)
3- Lazkoqat (İstanbul)
4- Commagene02 (KahramanMaraş)
5- Sinan1 (İstanbul)
6- Xaefofabb (İzmit-Karamürsel)
7- Efe16 (CaDDe 16 MeKan YerAltı...)
8- Tunerman (Ankara)
9- Lkm_Gsi (İstanbul)
10 cmb (Ankara)
11- canata7 (Ankara)
12-Baymustang (İstanbul)
13-İberay(Yatağan-Ağrı)
14-Aral(Çanakkale)
15-nihavent (istanbul)
16- Özkan Özsoy(İstanbul)
17-Combo_Ersin (izmir)
18-Mlh_94 (İzmir)

Melih Kardeşim
Listedesin
Listeyi ben başlatmamıştım daha sonra üye olan arkadaşları eklemiştim
Sevgilerle

teşekkür ederim murat abicim şimdi sonaxın sitesindeyim ve reçine temizleme zift katran temizleme endüstriyel toz ve boya temizleme harelenmeleri yok etme boya koruma ve boya parlatma hepsi sadece 100 tl

Geri