Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sağolun varolun evet bende arabada arkadaşıma garajı sizleri anlattım abi dedim iyi veriler yapalım bizimkilere iyi sonuçlar verelim uzun yolda şehir içinde testler yaptık iki şöför olduğumuz için yorulmadan gidip geldik..

akşam buluşmanıza çok sevindim kısmet olursa buluşmalarınıza bende gelmek isterim..

bu arada garajımızın kepenkini açan sessiz kardeşimizde gelmş hoşgelmiş sefalar detirdin Mesut kardeşim garajımızı sessizliğe bırakma.

gidiş yolunda altı kişi bagaj fule yakın dolu idi gerede çıkışı gidişli dönüşlü bölük olmayan yolda ben aldım aracı sollamalarda küçük vites yapıp ani hızlanmalarda yokuşlarda devir düşüklüğü yada hız kaybı gibi herhangi bir durumla karşılaşmadım yol kuru ama ısı eksi 3, 4, 5 civarında idi ve silecek suyumuz malasef 0 derecenin üstüne çıkana kadar dondu o arada yağmur yağmadığı için şanslıydık bu demek oluyorki silecek suyunada antifiriz koymak gerekiyormuş kulağıma küpe oldu..

gidiş yolunda 35 km gidiş 35 km dönüş köy yolu yaptığımız ve bir yerde çamura saplandığımız uğraş verdiğimiz için toplam km yanıltacağı için ki hava eksilerdeydi genelde km vermek yanıltabilir ama 800 km toplama yaklaşmıştık..

dönüş yolunda dört kişi bagaj inanılmaz ağır yüklü köy malzemeleri çuvallar kabaklar vs vs ile geldik duble yolda mazot aldık aracın km sıfırladık yaklaşık 350 km sonra yeni sahrada mazotumuzu aldık ve ölçümlerimiz 115 gösterdi yüksek hız yapılmadı ve 150 km yağmurlu havada gelindi bu sonuç bana iyi gibi geldi tabi daha uzunca bu aracı süren abilerimizinde daha güzel verileri vardır..

istanbul şehir içinde ise normal sürüşle araç boş hali ile 170 yaktı.

sürüş konfor koltuk rahatlığı direksiyon yumuşaklığı yol tutuşu ani hızlanması ki sollarken beni inanılmaz sevindirdi ben bu kadar dolu iken halk arasında söylenen roket tarzı bir sonuç alacağımı düşünmüyordum motor hacminden dolayı.

uzun lafın kısası ben bir foto makinemi çok seviyordum burasını hatun duymasın ama comboyu dahada çok sevmeye başladım hatta adına aşk bile diyebiliriz:)

Murat abi Sinan üstadım biletler ve leblebiler sizi bekliyor abi bugün yarın cumartesi (pazar) günü hariç iş yerindeyim hemen gelinki leblebiler taza taze ağzınızda erisin.

Son düzenleme:
Sinan Bey geçmiş olsun far tırnaklarında sorun yaşadın sanırım kendiliğindenmi oldu umarım seni üzecek durum söz konusu değildir.

önemli bişey değil nihat abi emniyet şeridinde beklerden başka bir araç geri geri gelip vurdu.onun tampon kırıldı benimde panjur ve far tırnakları kırıldı

benim araç boşken şehir içi 750km yapıyor.murat abi uzun yolda 1000km yapıyor.normalmidir 750km sizce

evet benim daha bilgilerim yeni olmasına rağmen bence şehir içinde 750 km harika bir sonuç sizde ben gibi agrasif sürmüyorsunuz sanırım.

Murat abinin verileride çok güzel bende yazın uzun yolda 1000 km hedefliyorum..

okuduğum yazılardan yolda ani hızlanmalardan kaçındım, molalarda hemen kontağı kapatmadım 2. dakika civarında rolantide çalıştırdım ki turboya zarar gelmesin diye,
ve motor frenlerinden kaçındım benim arkadaşım 1991 yılından beri araç sürüyor şirket araçları connet ve kango ve özel araçlar çok kullanmış bizim comboyu çok sevdi yakıtı ve freni beklentilerin ötesinde dedi bana,
gerçekten freni çok hassas ufacık dokunuş yada ani frenlemelerde sapıtmıyor araç yolda kalıyor şükür yaradana bize böyle güzel bir araç nasip etti.

bu arada babayı getiremedim köyde hasta olan amcamızı getirdim onu geri getirip babayı almaya gidecem uzun yolda araba sürmek bu denli bana haz vermemişti iyiki bu aracı almışım.

gün içersinde görüşmek üzere garaj güzel sohpetler için siz güzel insanları bekler sinan bey.

Geri