Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tüm iyi niyetleriniz sizler içinde geçerli olsun.

Kullanım acısından şu an için uzun yola çıkmadığımdan tam anlamıyla deneyemedim. Ama İzmit - Karamürsel (yaklasık 40 küsür km) inanılmaz konforlu ve rahat olduğu düşüncesindeyim.

Tabi ilk başta hız sabitlenmiş şekilde virajlara girmek falan zor oluyor :) Sanırım bir süre alışmak lazım. Ama gerçekten imkanınız varsa yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Alper bu arada self servis bölümünde
Ayak içi aydınlatma konusu var orayı gördün mü
Bir bak istersen

LED olayını merakla bekliyoruz

Abi ben iç aydınlatma yapma taraftarı değilim. Neden diye sorarsan ben biraz işten ötürü fazla titiz ve temiz bir adamım :) Bu yüzden gözüme araçta en ufak bi toz çamur takıldığından direk temizlerim :) Paspasların orayı aydınlattığımdan gözüme çamur, toz v.s kirlenmeler daha net bir şekilde gözükeceğinden pek istemiyorum açıkcası :)

Birde neden çok orjinal durmuyor o kadar aydınlanmış bir paspas :) Biraz daha kısık ve loş bir ışık olursa tabi neden olmasın.

Ben şehir içinde olduğum için düşünmüyorum
Uzun yol yapanlar için kullanışlıdır

Benim için öncelikli sıralamam:

Kolçak-Xenon-LED olayı
Cruise sonra ki düşüncem

vaybe özlemişim garajın paylaşımlarını işte budur abiler.

abi evet ortam yollar soğuk ve uygun değilken geziler hep erteleniyor senin kolçak olayını merakla bekliyorum Murat abi yaptırda bakalım kullanıcı yorumlarını.

bu hız sabitleyici tahminlerimizinde ötesinde bir rahatlık olmalı inş bizede nasip olur.

evet abi haklısın ilk fırsatta haber edecem abi hadi gidelim diye seslencem sana ve takılınca arabanın içi atmosfer nasıl olacak çok merak ediyorum senin comboda renk seçimin ter yapmayan koltuk üstü konan şey gayet desenleri renkleri güzeldi.

Arkadaşlar benim araçta orjinal paspaslar haricinde kauçuk paspaslar var. ama ne hikmetse bu paspaslar hep gaz ve debriyaj pedalına takılıyor.sadece banamı oluyor,yoksa sizinde başınıza geldimi.valla birgün çok fena vurucam biryere ama hadi hayırlısı

Benimde aynen öyle. Orjinal paspas üstünde kaucuk paspas var. Hiç takıldığını görmedim.

Benim de bazen takılıyordu ama ben pedal kısmına yaklaştırmıyorum artık küçük kauçuk paspas aldım

Geri