Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alper paspas olayını ben çözdüm. ortadan ikiye böldüm böylece pedallar a takılmamış oluyor.anlayacağın katlettim paspası yarısı çöpe gitti:kop:

Aßi Az Çalışmakla Elde ßişey Edilmiyor.!:D Mecbur Canımızı Dişimize Takarak Çalışıyoruz.! 1 Dalda Değil 3 Dalda Çalışıyorum.!:D

Allah razı Olsn Aßi Saol.! Öyle Ne Yapalım Hayata ßir Adım Atıcaz Çalışmalıyız.!

çok şekil olmuş.aslında kaput için hazır şablonlar var diye hatırlıyorum.bizim arkadaş astra h kasa için yaptırmıştı kuru kafa çok tatlı olmuştu.send sanal da uygulaya bilirsen süper olur diye düşünüyorum.kaput komple kaplamaydı. ama bu haliyle bile çok güzel

benimde böyle güzel bir arabam olsa bende yaparım.bizimki teneke baksana çelik jant bile yok.cd çalar yok:cry:

Aßi ßizimkide seninkiyle aynı işte:D ßizdede çelik jant yok.! mp3 olayına gelince cd 30 u çıkarttık yerine ßir çerçeve ve mp3 teyp taktık.!

kriz i atlatalım belki değiştiririm arabayı spor paket alırım.sonuçta jant lastik,cd çalar derken diğeriyle aynı fiyata gelecek.en iyisi değiştirmek

Geri