Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mp3 çalar ı dün aldım ama kargo henüz bana ulaşmadı.az sonra gelir herhalde.180 tl uygun bir fiyat gibi geldi.artık bütün cengz kurtoğlu cd lerimi dinleyeceğim.arabada yanımda oturanlar hapı yuttu.full cengiz hep cengiz. yapıştırırken dikkat et abi şeffaf folyodan çıkarmadan önce iyice bastır.yoksa çıkmıyor.

tekrar hayırlı uğurlu olsun müzik keyfinde iyi sürüşler dilerim.

cengiz abininde tarzı iyidir radyo bir yerden sonra reklam verdikçe bayıyor ama cd öyle değil hele favori olan şarkıyı al başa dinle yollar aksın combolarımızın altında.

uyarın için tşk ederim bir arkadaşım var onunla yapıştırıyım pek becerikli değilimdir, yağmur maşallah şehrimizi ülkemizi bu sene doyurdu rahmet düşsün bereket artsın herkesin kazancı çoğalsın.

abi yağmur yağsın şikayetçi değilim.yoksa yazın kolayla tıraş olmak zorunda kalırız.ben kendim yapıştırdım çok basit.sadece biraz dikkat. teşekkürler.

mesut tahrik etme kalkar geliriz 7-8 kişi görürsün gününü.:D bakarsın havalar ısınınca bir sürpriz yaparız.

hayırlı cumalar biz gidemiyoruz kılanların cumasını duasını Allah kabul etsin.

aleykümselam Murat abi saygılar sevgiler.

Şimdi Cuma'dan geldim
Yüce Mevlam namazlarımızı, dualarımızı kabul etsin

Sinan'ın dediği gibi Pazar günü Mevlid Kandili
Şimdiden İslam Aleminin Kandili Mübarek Olsun

amin abiler dularınızı allah kabul etsin.

pazar günüde yaradan tövbe etmeyi nasip etsin dualarımızı kabul eylesin bugünlerimize çok şükür.

bu arada abiler bu sıralar oyun yok olduğunda haber ederim yetişkinler için olan oyunlar akşamları 20 civarı olur gelmek isteyen kişi sayısınca önceden ayar çekeriz.

Geri