Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu aralar sürekli olarak etrafımdaki insanlar combo hakkında fikir edinmek için danışıyorlar. Sanırım ÖTV indiriminden faydalanmak istiyorlar. Ama ciddi anlamda dükkanıma kadar gelip fikir soranlar var.

şehirlerimiz yağmurla ıslanırken bizler garajın sakinleri paylaşımlarımızla tatlı sohbetlerimizle güne uzanırız herkesin sabah şerifleri hayrolsun gününüz aydın, vaktiniz kanun sesi eşliğinde ahenkli işleriniz nihavent makamı gibi yolunda gitsin.

arkadaşlar günaydın hayırlı sabahlar.valla şimdi nihat abi söyledi aklıma geldi internetten bir kanun taksim açıp dinleyelim arada kemanlar off off off

evet sinan dostum arada musiki dinlemek ruha ilaç niyetine gelir.

abiler akşam dev gibi büyük bir cms jant bayine gittim adamlar sağolsun ilgilendi ilk önce beni lastik alacak sandı benim royalde 185.65.15 lastik var deyince şaşırdı senin aracın orjinal ölçüsü 185.60.15 deyince gözlerim büyüdü şaşırdım valla ben benim lastik ölçümü yanlış biliyormuşum sabah bakındım nette orjinal lastik ölçülerini göremedim sizlerdeki ölçüleri söylerseniz sevinirim.
bu arada o dev gibi jantçıda cms bayinde bile tayvan çin işi mallar doluydu diğer ürünler ise kazığın ta kendisiydi nasıl çıkacağımı bilemedim jantçıdan tanesine 185 lira deyince alman malı bir janta.

jant ölçüsü 185 60 15 orjinali. aman abi ikitellide ve topkapıda 2.el jant lar var bence onlara bakın sıfır lar ok para

Selamınaleyküm Sevgili Arkadaşlar

Sinan bir Cumartesi buluştuğumuzda istersen yazıyı yazdırırız
10 TL'ye yazdırdım

Kılıf ve paspas istersen de Nihat'ı götürdüğüm yere gideriz

Aleykümselam Murat abi saygılar sevgiler hayırlı işler.

Sinan dostum lastik ölçü bilgisi için tşk ederim şaşkınlık içindeyim tüm lastik jant fikirlerim farklılaştı.
lastik yada jant alacağım yerde kredi kartı taksit ile geçmeli acelem yok zati hafta sonu sizin esenlerdeki yere bir bakayım fikir edineyim.

Geri